Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való a gyerekekhez?

Milyen kutya való a gyerekekhez?

Figyelt kérdés

Van egy pici gyerekem és szeretnék kutyát venni, és csak azt szeretném tudni, hogy milyen kutya lenne jó?

(kertes házunk van szóval lehet nagy termetű is....)


2008. ápr. 14. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
alább ugyanez a kérdés van. golden retriver.
2008. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Puli.Okos,inteligens ,kistermetü,jól tanítható,a mozgásigénye nagy legalább a gyerek is lefárad.Nekem 3 gyerekem van,pici koruk óta "nyúzzák" a kutyákat(3 pulink van).Persze a gyereknek is meg kell tanitani,hogy nem bántjuk őket csak szeretgetni,simogatni ,dögönyözni lehet.
2008. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Jack Russel terrier is családcentrikus,imádja a gyerekeket,igazi mókamester.Hatalmas a mozgásigénye,egész nap rohangálnia,játszania,labdáznia kell.Icipici tanítás után visszahozza a labdát,és mindent amit eldobnak neki.Szőre nem igényel ápolást szinte,egészséges fajta,talán előny,hogy kistestű.Viszont ez a fajta lakásban alszik,sőt ágyban.:)
2008. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Golden retriver vagy Labrador,könnyen tanítható,gyerekszerető és okos, vigyázzunk nehogy elkényeztessük,hajlamos...
2008. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekünk is labradorunk van és nagyon szereti a gyerekeket. Nekünk még nincs gyerekünk, de ha elvisszük sétáltatni vagy akárhová gyerekek a mindene. Még ha csak egy picit is de elvárja, hogy meg simogassák. Nagyon ember de legfőképpen gyerek barát.
2008. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
golden retriver,bernáthegyi labrador. leginkább a mentőkutyák alkalmasak kisgyerekek mellé. én a pulit nem javasolnám. van tapasztalatom ilyen téren és elég lobbanákony állatok.
2008. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fajta, hanem főleg a helyes nevelés kérdése, hogy milyen lesz a kutya. Nekem például csak keverékem volt eddig. Az egyik, aki nemrég pusztult el, annyira intelligens volt, hogy csak kb annyiban különbözött az emberektől, hogy nem járt két lábon és kezdett beszélni. Kisgyerek korom óta van kutyánk és nagyon szeretem. Mi nem választhattuk ki, milyen fajtát szeretnénk, mert talált kutyánk van. De nem bántuk meg, hogy hazahoztuk, mert jámbor és vidám, annak ellenére, hogy már elég öreg.
2008. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

shih-tzu.

na, őt aztán lehet húzni-nyúzni :D

2008. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Beagle
2008. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!