Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz az ukrajnai...

Mit gondolsz az ukrajnai kutyairtásról?

Figyelt kérdés
Az Európa Bajnokság miatt tömegesen pusztitják a kutyákat Ukrajnában.Szerintem ez a mészárlás nem engedhető meg semmilyen sportesemény miatt...itt lehet tiltakozni: [link]
2012. márc. 27. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla...nem nagyon nézek tv-t. Mi köze a kiállításnak a kutyamészárláshoz?
2012. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én a kutyaújságban olvastam ezt a cikket. És ha mást nem is, de annyit tehetünk hogy a linkre kattanva tiltakozunk mindezek ellen:(


Egyébáriánt nagy "sporteseményutáló" vagyok. Lehet dobálni, de minden nagyszabású sportrendezvény egy nagy rakás pénzről szól. A sportszerűség valahol nagyon régen félúton elveszett.....

Az meg pluszban fölháborító, hogy a nemzetközi sportsszervezetek tojnak arra, hogy mi történik egy országban, pláne ilyen rendezvény kedvéért (pl. Kína, Dél-Afrika stb.) csak az a lényeg, hogy az ebben résztvevő kereszte-kasul cégeknek csillagászati jövedelmük legyen...még több:( Én nem nézek, támogatok semmi efféle cirkuszt.

Ez az egyik vesszőparipám, úgy hogy inkább nem folytatom, mert ha belemelegedem akkor komoly sértéseket tudok röptetni:)

2012. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled,főleg a foci esetében,ami már régen nem a játékról szól,csak üzlet az egész:(
2012. márc. 27. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:
.......egyébként valamiért nem lehet már bejelentkezni
2012. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó nagy baromság, és semmit sem ér ha linkre kattingatsz, mert az ukránoknál még internet sincs :D!


Nem baj azért talán valakinek leesik néhány cent a kattingatásokból.

2012. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg?Én régebben csatlakoztam ehhez,lehet,hogy már nem lehet csatlakozni?Azt tudom,hogy a facebook nem engedi már nekik ennek a terjesztését,de azt nem hittem,hogy ezen az oldalon sem lehet...basszus..
2012. márc. 27. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a honlapot akkor látod, hogy ez nem ukrán, hanem com-os
2012. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem is igaz az egész,csak egy szenzációhajhász újságíró műve?!Nincs olyan újság ahol nem ferdítenek!
2012. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed, hogy megtörténik, nézd meg ezeket. De még ezernyi van belőlük az interneten. Még Klitschko is tiltakozott. Sok országban zajlanak folyamatos tüntetések. Itthon is lesz, menjetek el.


http://www.youtube.com/watch?v=9aeICrzmJ18


http://www.youtube.com/watch?v=iAKSsQw3O2Q


De eddig is így ölték meg őket. Csak most nagyobb nyilvánosságot kapott a dolog az EB miatt.

2012. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, a tüntetésről nem írtam infot.

Itt a szervezők facebook csoportja: [link]


És egy plakát a tüntetésről: [link]


Június 9. Budapest, Deák tér. Gyülekező 14:00 óra.

2012. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!