Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajnai magyar hogyan költözh...

Ukrajnai magyar hogyan költözhetne ki Magyarországra?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá? Milyen papírok? kb mennyi pénz? stb.
2011. aug. 25. 16:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország megtelt! Nem láttad a táblát a határon?
2011. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Vicces...
2011. aug. 25. 16:33
 3/23 anonim ***** válasza:
Megkered a magyar allampolgarsagot. Keresel lakast es munkahelyet es atköltözöl. Ha csak nem akarsz ehenhalni.
2011. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kérj állampolgárságot és az sem hátrány, ha van diplomád/egy keresett szakmád. A legtöbb munkalehetőség Budapesten van, ott viszont drágábbak az albérletek, szóval előnyös, ha összeállsz valakivel és közösen béreltek lakást.
2011. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kárpátaljai vagyok, és Szabolcs-Szatmár-Bereg-Megyébe szeretnék költözni. Ha igényelem Ukrajnában a kettős állampolgárságot, úgy könnyebb? Nagyon sok pénzbe kerül? (házon kívül) Viszont még csak 17 vagyok :(
2011. aug. 25. 17:04
 6/23 A kérdező kommentje:
Úgy olcsóbban jönne ki, ha van ott rokon?
2011. aug. 25. 17:05
 7/23 Manesz ***** válasza:
a rokonok nem feltétlen jelentenek hátrányt
2011. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
szerintem akkor inkább gyere ide egyetemre. akkor nem kell az albérletért sem dolgoznod, mert ott a kollégium és van egy csomó ösztöndíj is.
2011. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok én is! Dél-Dunántúli és csak annyit mondok néked, ne gyere, ez az ország halott! Itt szép lassan megölik az embert, nincs egészségügy, munkalehetőség, stb.


Ha jól tudom, most egyszerűbben lehet állampolgárságot kérni, igényeld, És ha elfogadsz egy jó tanácsot, Budapest, vagy Sopron és környéke (hisz Sopron ott van a "farokban" és onnan már csak egy karnyújtás Ausztria, ami Nyugati szintű!


Szeretem én a hazámat, félre ne értsetek, de...


Azért sok sikert kívánok néked, és, hogy találd meg a boldogságod itt, ha itt szeretnéd!

2011. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont Szabolcsba? Ott még a helyieknek sincs munka.
2011. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!