Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a Labradorom?

Miért csinálja ezt a Labradorom?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves labradorom. Mikor megvettük akor nem szeretett játszani (ritka volt mikor játszott) megvolt nevelve mert tudott pacsit adni stb...nem vitte el a papucsokat. Most hogy 7 éves lett egyre többet játszik, virgoncabb, szeret futni mident csinálna, de eddig semmit!Kis korában elvittük orvoshoz hogy lehet hogy baja van de nem, egészséges volt. Mielőtt megkérdeznétek igen törzskönyves helyről vettük. :)

2012. márc. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért is akarod tudni az okát, hogy végre élvezi a játékot? Nem mindegy?

Lehet, a " megvolt nevelve" olyan jól sikerült eleinte, hogy nem volt képes a kutya feloldódni.

Örülj annak, hogy ilyen lett. És élvezd a vele való játékot végre.

2012. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor három éves voltam én voltam a játszótársa imádtam simogatni, "dögönyözni", odaadni neki a kaját, dobáli neki a labdát ha ő nem ment érte legalább én élveztem.
2012. márc. 27. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor te most hány éves vagy? Úgy 7 és 10 között?
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát pont hogy nem xD
2012. márc. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!