Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyák tartoznak a...

Mely kutyák tartoznak a primitív kutyafajták közé?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Na nem kell a lenézés arany öcsém, ne haragudj, hogy nem mindenki lehet annyira túlművelt mint te! :D :D Bár... Az intelligenciád nem mondatná azt veled, hogy: "Mit keresel te itt" ha nem hinnéd azt, hogy ha valakinek kis hiányossága van a kutyákkal kapcsolatban már nem "jöhet" ide valamint akkor már nem is ért a kutyákhoz és kotródjon! :D És még a kisebbségi komplexusod miatt sem nyomnál gyorsan mindjárt rá piros kézre! :D :D Megáll az ész tőletek! x'DD
2012. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként 4 kutyám van, képzettek, tündériek, találtak síntértelepiek .Talán emiatt megengedhető, ha alanyi jogon nem is jár, hogy szétnéztem ebben a kategóriában. Remélem, ti nem tartotok állatot.
2012. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! először én is a kifejezés negatív értelmére gondoltam, de miután utánaolvastam, próbáltam úgy feltenni a kérdést, hogy minél kevesebb félreértés legyen.. de látom nem sikerült :)
2012. ápr. 2. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!