Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőr vagy textil pórázt érdemes...

Bőr vagy textil pórázt érdemes venni?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerülnek??
2012. márc. 27. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A bőr jobb. Igaz, hogy drágább de tartósabb.

Árat nem tudok mondani mikor én vettem akkor volt 2.500Ft. Nem tudom, hogy most már mennyi.

Már 9 évvel ezelőtt vettem, de még mindig bírja a strapát.

A nemrég vett textil póráz meg mér megy széjjel. Az 1 éve van meg.

Egyszóval a bőr póráz jobb. Igaz, hogy drágább, de megéri az árát. (De rendes bőrt vegyél, ne pedig műbőrt).

2012. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrt vegyél, jobban megéri. Az első póráza textil volt az egyik kutyámnak, fél évet se bírt ki. A mostani bőrt kb. mindkét kutyámnál egy éve használom, teljesen jól "működik". Az előző kutyám bőr póráza még mindig jó lenne, kb.10 évig használtuk napi szinten(csak elvből nem rakom rá másik kutyára). Az ára 3000től a csillagos ég, én ha jól emlékszem 5/6000ft volt egy póráz.
2012. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én jó minőségű textil párti vagyok, nekem is, ismerősöknek is nagyon rég van sima k9-es gumis textil pórázunk, olyan, mintha új lenne. Nem baj ha elázik/vizes lesz, sokkal könnyebb és nem is olyan merev. Kb 1500Ft volt vagy még olcsóbb a 3m-es, de van itthon még 1-2trixie is 4-500Ft körüli áron vettük, hogy legyen tartaléknak, semmi bajuk, csak kicsit koszosak.

Persze azt nem vitatom, hogy a bőr jó, de nekem ez jobban bevált.

2012. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőr. Bőrt használok évtizedek óta nagytestű kutyákon. Még megvan az első kuvaszom bőrpóráza is. Már nem használom, nem akarom más kutyára rátenni, de pont a minap néztem, tökéletes. A bőr strapabíró, és megbízható. Jobb minőségűt körülbelül 5000 forinttól tudsz venni. Na ezek tényleg bőrből vannak.
2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

Igazából kistestű kutyusra lesz és nagyon keveset használnám csak arra kell hogy bevigyem a városba meg még pár alkalomra. :))

2012. márc. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!