Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van valami negatív...

Szerintetek van valami negatívum abban, hogy egy 5h. -os boxert kant megvegyek?

Figyelt kérdés
a tenyésztő azt mondja játékos,gyerekszerető"igazi boxer kölyök"
2012. márc. 27. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz:

[link]

2012. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Figy, ki kell fogni! Nem ártana megnézned a kutyust, hogy miért maradt rajta 5 hónapig.

Én is 5 hónaposan hoztam el az enyémet, kan boxer!! Az enyémmel az volt a gond, hogy ő volt a legkisebb az alomban! Megvizsgálták, semmi baja sincs, csak kicsi, de pont lesz....om!Azt mondta a doki, hogy meg fog nőni, észre sem lehet majd venni, hogy kicsit alacsonyabb a koránál!

Amúgy Egyből elfogadott, kicsit félős volt az elején, mindig odabujt hozzám ha egy idegen közelebb jött, de sokat járkálok vele kutyusok közé, viszem tömegbe és azóta már nem olyan. Ha bármi kérdésed van, akkor írj privit, mindenben szívesen segítek (persze ha tudok) ;)

2012. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Igaza van, gyerek szerető, örök játékos és imádni való!! Vedd meg!! Nekem is boxer kislányom van. :)
2012. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs tk., akkor nem tenyésztő. Úgy részemről felejtős lenne. Akkor inkább megkeresném a boxermentést és a náluk lévő 50-60 boxerből választanék olyat, aki tökéletesen hozzám való. Ingyen. Hozzájuk kijárhatsz és hétvégente ismerkedhetsz velük.
2012. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi alapján mondtad, hogy megbízható, leinformálható helyről van, ha azt sem tudod mi a különbség a szaporítő és tenyésztő között? Látom utánanéztél...
2012. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!