Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak?

Mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2 hete hoztunk egy németjuhász keverék kan kiskutyát állatotthonból. Amikor hazahoztuk, már akkor feltűnt,hogy folyamatosan vakarózik, elsőnek azt hittük bolhás, szóval vettünk neki rá ilyen port, amitól elvileg el kellett volna múlnia,de nem, utána a fülére, gyanakodtam, hogy lehet fáj neki azért kaparja, de végül egy kullancsot szedtem ki belőle. Sajnos a vakarózás még mindig tart, a füle nincs begyulladva, több kullancs nincs benne, viszont pár napja észrevettem, hogy a szőre olyan mintha korpás lenne, vagy hámlana. Szerintetek mitől van?
2012. márc. 29. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A bűzmirigyét kellene kinyomatni. Nekem is így volt a kutyusom, s miután kinyomta neki az állatorvos a bűzmirigyét, megszűnt a vakarózása.
2012. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először is mutasd meg állatorvosnak (nj-nak stinte biztosnincs abűrmirigyévelbaja,az a kis szobacirkálók problémája)

lehet atka,gomba, ételallergia......sok minden.

2012. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A másodiknak üzenem: Akit te zsebcirkálónak hiszel, az egy német juhász, skót juhász gyönyörű keverék kutyus.
2012. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Allergia lesz és mindenképp mutasd meg dokinak!
2012. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alice_L ***** válasza:

Magatol valoszinutlen hogy elmulik, ahogy az elozok is mondjak szerintem is irany a doki.

Ha a vakarodzason kivul razza a fejét és a "korpa" kicsit sotét szinu, ruhos is lehet, azt pedig az elején gyorsan és egyszeruen lehet kezelni.

2012. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd orvoshoz!
2012. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!