Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyek én a falka vezér?

Hogy legyek én a falka vezér?

Figyelt kérdés
Iszonyú szeleburdi kutyáról van szó, mindenre azt hiszi játszani akarok és eszeveszettül futkos össze vissza. Megállítani sem lehet. Simogatni sem engedi magát, inkább ő akarja a kezemet harapdálni és nyalogatni.

2012. márc. 29. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Én nem hiszem , hogy minden gazdi falkavezér kéne legyen !

Persze jó , ha megtanul 1-2 dolgot az a kutya , de ha túlzottan ragaszkodsz ahhoz a sok zagyvasághoz amit a falkavezérség jelent , a kutyád elveszíti azt a szeleburdi játékos oldalát , ami számomra szerethetőbb mint az , amelyik fingani sem mer , ha a gazdája nem ad rá engedélyt !!


Remélem itt kedvedre találsz , van még 1 oldal, az sokkal jobb , mindjárt megkeresem :-)

2012. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Meg is találtam , haladj lefele és lapozz !

Bár milyen gondom volt eddig a kutyámmal , itt utánaolvastam és meg is találtam a választ !


Jó böngészést:-)

2012. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 29. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 3! Egy nagy baromság, amit írsz... Én nagyonis örülök annak, hogy a kutyám az engedélyem nélkül fingani sem mer, mivel jól néznék ki, ha egy 60kg-os argentin dog a saját feje után kezdene menni engem magasról lesz@rva! A csodálatos kutyadokis link jó, nézd meg, abból tanulhatsz. Sok sikert!
2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Inkább neked kélne el a segítség kedvesem !

A kutya bár nem önállóan gondolkodó, tudatos, megfontolt lény, de hűséges, értelmes és legfőképpen engedelmeskedni tudó és akaró állat, amely voltaképpen egyetlen dologra reagál rosszul, az állandó parancsolgatásra.

Ha folyton csak utasítgatod, fegyelmezed, parancsot osztogatsz neki, elveszti nyugalmát, kiegyensúlyozottságát, és a végén nem képes hibátlanul elvégezni a rábízott feladatokat. Ám ha a szereteteddel halmozod el és ésszerűen foglalkozol kutyáddal, akkor az olyan feladatokat is végrehajt, amelyeket talán nem szeret, és normális körülmények között saját magától nem is tenne soha.

Na ezért írtam azt , hogy alapokat , de nem non-stop

Van kutyám és mi e szerint élünk , boldog és kiegyensúlyozott .......

Ha ebből sem érted , nincs értelme vakoknak színekről beszélni !

2012. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves 6os.! Lehet h kötekedésnek veszed majd amit írok de nem annak szánom. Szóval lehet h a te dogodnak meg KELL ezeket tanulnia mert az tényleg rosszul jönne ki ha egy akkora kutya magától gondolkodna, de lehet ám h az elözö válaszolonak meg egy kis yorkija van mint nekem és mondjuk én sem tudom megérteni h egy ilyen kis kutyát h lehetne erre megtanítani, mert odáig oké h mit kell tennem de h fogom mindenkivel megértetnek h ö egy kutya aki valójában farkas leszármazott?! Sztem valahogy meg kell találni a középutat mert azért egy 2 kgos kutyát sztem nem lehet ilyen szigoruan nevelni akármennyire is szeretnék.


A kérdésre itt a válasz nagyon hasznos ez az oldal:

[link]

2012. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszem kötekedésnek, nem vagyunk egyformák. DE a 2kg-os kutya is kutya, csivavám is van, hasonlóan szófogadó.... igenis, a kutya is olyan, mint a kisgyerek, tanítani, nevelni, fegyelmezni kell, persze igazad van, szeretettel, de kell. Így válik felnőtt kutyaként egy jól nevelt ebbé, akivel ha elmész valahova, nem égeti az ember pofájáról a bőrt, hanem tud viselkedni. És nem mellesleg, egy kicsi kutya is tud nagy fájdalmat okozni, ha megharap, erről icipici kölyökkorban le kell szoktatni.
2012. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!