Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a tacskóval?

Mit tegyek a tacskóval?

Figyelt kérdés
Holnap kapok egy tacsit,mit tegyek vele? Elöször inkább zárjam el a másik kutyától vagy össze engedhetem őket?Még úgyis ha nincs meg mindegyik kölyökkori oltása a kicsinek?

2012. márc. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Na várj! A tacsi kölyök?
2012. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy redszeresen van oltva akkor nyugottan engedd össze őket! Persze felügyelet melett. De 1-2 óra alatt össze fognak barátkozni ha a felnőtt kutya jól van szocializálva.
2012. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Igen,még kölyök kutyus.

Második:Van oltása a másiknak,de ő is idegen kutya nem? Vagy mért nem lehet sétáltatni,amig nincsenek meg az oltásai?

2012. márc. 29. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Össze engedheted őket ha a felnőtt kutyának MINDEN oltása megvan. azért nem lehet az utcán sétáltatni mert ki tudja hogy milyen állat járt ott.


PL.:Pista bácsi kutyája veszett akkor a tied is elkapja mert nem védett ellene.

2012. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet sétáltatni vinni mert még nem olyan erős a szervezete és ha elkap az utcán bármilyen betegséget akár végzetes is lehet!
2012. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 29. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit és hogy tetszik? Már megkaptad?
2012. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
őőő,volt egy kis "elértés".Ugyanis más emberen keresztül tudtuk meg a tacsikat és még csak 2 hetesek. :D Szóval,majd egy hónap vagy több múlva lesz kiskutyusom.Ezt én/mi is csak tegnap tudtuk meg.De köszönöm a válaszokat!Ja,és az előző alomból láttam egy tacskót,hát az nagyon édes,mint egy duracel nyuszi olyan! :)
2012. márc. 31. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!