Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel kell kelteni a kutyát...

Fel kell kelteni a kutyát ebben az esetben? (videó)

Figyelt kérdés

Hisz kárt is tehet magában...ha ilyen van fel kell kelteni vagy hagyni kell? És miért?

[link]


2009. jún. 15. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig felébresztem ha észreveszem hogy rosszat álmodik. Mentett kutyus és miután költöztünk nagyon sokszor elöfordult hogy éjszaka sirt álmában. Szerintem megijedt, hogy megint ki lesz dobva ... azóta is elöfordul néha, de szerencsére egyre ritkábban.
2009. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%

Az enyém is szokott álmában futni, és közbe sír de még soha nem futott neki a falnak...

Én mindig felébresztem

2009. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
IGEN, fel kell kelteni, mielött kárt tesz magában!
2009. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam... elég kegyetlennek éreztem a videó láttán, hogy a gazdi filmezte még akkoris amikor már szinte idegrángásba ment át a kutyus, ahelyett hogy felébresztette volna..
2009. jún. 15. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
én felébreszteném mindenképpen
2009. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem szoktam felébreszteni, ha futkos álmában, pontosabban, ha mozognak a lábai, mert nem biztos, h rosszat álmodik. Olyan szituban mint a videón viszont igen. Mondjuk a kerti kutyákat nem ébreszti fel senki. Hallottam, hogy nem is nagyon szabad ébreszteni mert akkor még jobban megijedhet.
2009. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
nem kell felébreszteni! én úgy szoktam ha hallom h nyöszörög álmában akkor csak megsimogatom, de minek keltsem fel?! nem ülhetek ott egész nap mellette h vajon mikor álmodik rosszat v mikor nem?! ez már túlzó gondoskodás, nem lesz semmi baja. aki meg videózott az biztos számított rá h ilyet csinál a kutyája.
2009. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Alvó kutyát nem piszkálunk! Álmodhat olyat, hogy ébredésből rákap az ember kezére, nem veszélytelen.

A kutya a legmélyebb álmában is éber, gondolok itt elsősorban a kerti házőrzőkre. Bőven elég, ha csapsz egy kisebb zajt, mondjuk meglököd az asztalt. Fel fog ébredni rá. A saját lábzajára azért nem kel fel, mert azzal a mozgással álmodik.

Pont egy órával ezelőtt az én kutyám is ugyanígy futott álmában, elkezdtük figyelni mindannyian, fel is ébredt azonnal arra, hogy elhallgattunk.

Egyébként iszonyú mókás a videó :).

2009. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!