Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meggyógyul a kis...

Szerintetek meggyógyul a kis mopszom?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Kedden találtam egy fajtiszta mopszot, aki nagyon rossz állapotban volt. Valaki kitette a szűrét és utcára került. Nagyon csúnyán nézett ki ugyanis kiderült a dokinál,hogy hüvely kiesése volt. Megműtötték, nagyon kemény műtét volt, ugyanis annyira el volt már halva a hüvelye (ami egyébként kinn éktelenkedett neki),h. alig tudták neki összevarrni ott a dolgokat. Azóta hordom orvoshoz, antibiotikumos kezelés, infúzió, vérzéscsillapító stb... Eddig evett is, tegnap hányt,de kapott hányás csillapítót ma viszont nem akar enni, szédeleg viszont volt kakija, ami eddig nem.

Nagyon szörnyű körülmények között élhetet mert a foga ki van törve, fekélyes a szeme, a testén égés nyomok vannak és nagyon fél, azt hiszi,hogy bántani akarjuk, csont sovány, nyüzsög benne a bolha. A műtét utáni kritikus 24h túl vagyunk, de mindig van valami.

Szerintetek van esély arra hogy túléli az egészet és egészséges lesz?


2012. márc. 30. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Biztos vagyok benne, hogy Te vagy az ő megmentője, és meg fog gyógyulni. Sok időre, türelemre, és sajnos pénzre is szükség lesz, de van egy olyan érzésem, hogy ennyi baj után már csak jó dolog történhet vele.
2012. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy meggyógyul a kis mopszod. Nekem is van nem is értem, hogyan bánthatnak egy ennyire "jó fej" kutyust...


Készülj fel, hogy ha meggyógyul lelkileg még nagyon nagyon soká jön rendbe...


Borzalmas dolgokon mehetett keresztül ártatlanul...:(

2012. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg fog gyógyulni! Annyira jó, hogy befogadtad. Kitartást, és sok sikert!
2012. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Szegényke! :(

Biztos meggyógyul! Valahogy minél hamarabb fel kéne táplálni, mert soványan nehezebben gyógyul.

2012. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Lehet, hogy csak elkóbololt, ki tudja, talán szilveszter óta az utcákat járja, de van családja, akik hazavárják.

Lehet, hogy csak azóta volt ilyen rossz sora, valami szadista állat kínozta, de lehet, hogy keresi valahol az igazi gazdája.

2012. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kurbi20 válasza:
Jajj, de sajnálom! Ez, hogy kakilt ès nincs olyan nagy étvágya ez nagyon jót jelent! Biztos, hogy meggyógyul, de mindig figyelj rá!
2012. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Azóta jobban van már?
2012. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Annyira jó, hogy befogadtad!:) Teljesen megrendültem, mikor a soraidat olvastam, nekem is van egy ilyen kis bolondos figurám és el sem tudom képzelni, hogy kik azok a kőszívű....... nem szalonképes a véleményem az ilyen "emberekről" ne haragudj!


Ha már volt kakija, az jót jelenthet, nagyon drukkolunk neki, és légyszi mindenképp írd meg, hogy mi lett vele!

2012. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azóta jobban van,kapott vért is. Azt mondták a dokik,hogy a kutyusnak már nem kellene élni mert szinte élve elvérzett. Annyi bajunk van még,hogy a hüvelye gennyezik,de remélem antibiotikummal helyre lehet hozni
2012. ápr. 11. 16:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért ez jó, antibiotikummal csak helyre fog jönni!:) Hát gratula és sok boldogságot a kiskutyushoz!:)
2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!