Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le 3 hós...

Hogy szoktassam le 3 hós csivavámat a szőnyegre pisiláésről, amikor már több pelus is ki van neki rakva?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 14:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

amúgy pelusra is pisil, aztán amikor úgy szottyan kedve, meglátogatja a szőnyeget. mondom jó. akkor raktam rá egy pelenkát, de olyan gyöynörűen pisil a pelus mellé a szőnyegre hogy öröm nézni.... -.-

a többi pelust használja, sehol máshol nem pisil mellé. Csak ere a ki.aszott szőnyegre. Már 3. napja.

2012. márc. 30. 14:38
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Minek a pelenka? A legrosszabb, amit tehetsz vele, soha nem lesz teljesen szobatiszta. A szőnyegre meg azért pisil, mert olyan érzetet ad, mint a fű. Szobatisztaságra kellene nevelni és akkor nem pisilne oda.
2012. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
A kezdetektől fogva butaság volt a pelenka. Nem gyerek, hanem kutya. Nem lesz könnyű dolgod ezek után. Felejtsd el a pelenkát, vidd le sűrűn sétálni, jutalmazd meg, ha ott kint végzi a dolgát. Türelem és kitartás.
2012. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pelenka hülyeség volt ezek után nehéz lesz rendesen szobatisztaságra nevelni. Felejtsd el a pelenkát és vidd ki/le minél többször had végezze el kint a dolgát. lehet hogy lesznek balesetek de rá fog jönni, hogy kint kell wc-nie.
2012. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

le akarom vinni, de még hiányzik egy oltása. Itt pedig nem szivesen viszem ki védettség előtt... ilyen kutyasz@ros környéken.

pusztult már el 3 kutyank is parvoban. senkinek sem kívánom azt a érzést és látványt amikor a kutya ott fekszik kint levan takarva egy fekete neylonnal és csak a lábait látod ahogy nem mozog...

2012. márc. 30. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen kutyának kell a kinti élet nem csak dolog elvégzése miatt. Te komolyan így tartod a kutyádat? Az oltást minél előbb végeztesd el, mert szegény állat csak szenved. Kell neki a mozgás, más kutyák társasága.
2012. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Akkor meg csak 1 helyre tegyél pelenkát és ha rá pisil nagyon dicsérd meg.

Azt a szőnyeget amire meg előszerettel pisil, mosd ki jó alaposan hogy ne érezze rajta a pisi szagot. (Egy szappanos mosás ilyenkor nem jó. Most át ecettel is......)

2012. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dehogynem kell a pelenka míg nem viheti utcára,attól még nem élete végéig arra akarja végeztetni! Sajnos kedves kérdező a kutya nem tud különbséget tenni pelenka és szőnyeg között ezért csinálja. Nekünk az volt az első hogy mielött megjött felszedtük az összes szőnyeget a lakásból:) Nem tehet erről a kutyusod:)
2012. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elvileg egy pelenka bőven elég kell, hogy legyen.

Én azt csináltam anno, hogy obi-ban vettem néhány 1-2 centi széles lécet, és csináltam egy keretet a pelus köré. A kutya rá volt kényszerítve, hogy átlépje a lécet, ha a pelusra akart menni, és innentől nem tudott mellé pisilni.

2012. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

3-as válaszooló és kvittagirl, köszönöm hogy nem hurrogtatok le egyből, és hogy a Lényegre válaszoltatok!

Ezekszerint esélytelen kiskutya+szőnyeg egy lakásban... pedig amúgy olyan ügyesen végzi a dolgát :)

de akkor felszedem kész.

2012. márc. 30. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!