Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le 3 hós...

Hogy szoktassam le 3 hós csivavámat a szőnyegre pisiláésről, amikor már több pelus is ki van neki rakva?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szellőlány, elég is, csak néha kedvet kap ehhez a fránya szőnyeghez. Ezen kívül nem pisil mellé egyáltalán. De hát fel kell szedni. nincs más.
2012. márc. 30. 15:16
 12/12 anonim válasza:
en azt csinaltam par hetig,hogy leteritettem a szonyeget a haloban foliaval.nem szep latvany,eleinte rapisilt,par hetig,aztan mikor mar lattam egyaltalan nem pisil ra,felszedtem a foliat,es a szonyegre sem csinalja.majdnem 8 honapos.van bent neki talca ujsagpapirral,napi 2 szer tudom levinni.de tudja,hogy kint csinalja,a talca azert van,hogy ne tartogassa egesz nap.
2012. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!