Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4éves kan rottweilert meg...

4éves kan rottweilert meg tudnám neveleni még?

Figyelt kérdés
Tudnék hozni egy kan Rottweilert nagyon idegbeteg alig lehet megsimogatni,én egy kutyától se félek megsimogattam de majdnem megkapott de a gazdája nagyon félrenevelte most eltudnám hozni csak nem tudom hogy tudnék-e rajta nevelni törzskönyve is megvan meg minden a tenyésztővel is beszéltem azt mondta hogy ha nem változik inkább altassuk el de azt nem szeretném mert nagyon szép kutya.A gazdája már azt mondja alig mer neki kaját adni is.

2012. márc. 30. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi kutyás tapasztalatod van? Mert az írásodból ítélve nem sok, szóval szerintem semmiképp ne hozd el, hacsak nem a híradóban szeretnél majd holnap szerepelni. Egy ilyen kutyát csak nagyon hozzáértő vegye kézbe, különben időzített bomba, bármikor támadhat és akkor katasztrófa lesz.
2012. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már volt Rottweilerem megneveltem kutyaiskola nékül normálisra csak azt nem tudom hogy ilyen korban nevelhetőek még mert a kutyáim kis korba hoztam őket.De hírekbe nem leszek benne nincs az a kutya amelyik elbánna velem tudom hogy kel védekezni és jó fogást találni.De a kommentet köszi
2012. márc. 30. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csakis kutyasuli vagy kiképző segítségével merd bevállalni. Szép, hogy segíteni szeretnél, de egy 4 éves neveletlen roti bizony egy nagyon veszélyes fegyver. A kiképző majd megmutatja neked a helyes technikákat. Illetve türelmet, kitartást és határozottságot igényel ez a feladat.
2012. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj. Hívd fel a rotimentőket és kérj segítséget. Kérd meg, hogy menjen veled egy profi kiképző.Ő majd megnélzi a kutyát és elmondja, hogy vállalhatod-e vagy nem. És azt is hogy mit tegyél vele. Ők örülnek ha nálad van a kutya és nem menhelyen és ezért segíteni fognak.

[link]

2012. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 31. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden korban nevelhetőek a kutyák, de ha tényleg agresszív a roti, ne kísérletezz vele egyedül. Még mielőtt elhozod, vedd fel a kapcsolatot szakemberrel (cerberos kutyaiskola kiképzőit tudom jó szívvel ajánlani, profik az ilyen esetekben).
2012. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj Hajdú Biharban nem sokan foglalkoznak ilyenekkel,de volt már sok kutyám és nem is félek egy kutyától se szerintem nem lesz baj csak azt szeretném tudni hogy nevelhetőek-e még pl ül marad
2012. márc. 31. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
A kutyák életük végéig képesek tanulni, és igénylik is a feladatokat, főleg egy rottweiler. 10+ évesen már azt mondanám, hogy kicsit lassabban fog menni, de 4 évesen még szellemi képességeinek teljes birtokában van a kutya, tökéletesen tanítható bármire.
2012. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!