Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerek-kutya kerdes! Van...

Gyerek-kutya kerdes! Van valaki kozuletek akinek 4 imadott kutyaja van peldaul, de ha kevesebb is, es gyereket vallalt?

Figyelt kérdés
Ha igen,kerlek irjatok meg hogy csinaltatok hogy terhesseg alatt is,es a gyerek szuletese utan is jutott idotok a kutyakra?Vagy ez lehetetlen?Nekem 4 kutyam van,imadom oket,es a ferjem lassan szeretne gyereket,bar en meg nem vagyok ra felkeszulve,es nem tudom,mert tapasztalatlan is vagyok gyerek temaban,hogy hogy fogom tudni utana ugy csinalni,hogy a kutyaimmal is tovabbra is tudjak foglalkozni,illetve terhesseg alatt is,....Lehet hulyenek neztek,de aki kutyat vallal,es szereti a kutyat,barmi adodik,nem kellene hogy felretegye,elhanyagolja,mert nem babuk ok.Bar azt is tudom,hogy ha gyerek vam,a gyerek az elso,...csak szeretnek tanacsot kapni ezugyben,hogy lehetseges e az eletunket a kutyakkal tovabbra is ugy megoldani,hogy nekik ne valtozzon a gyerek miatt amit eddig megszoktak,foleg velem,stb,tehat hogy mindenkinek jo legyen!Kerlek ne nezzetek hulyenek,es irjatok tanacsokat,nektek hogy volt,mi valtozott,vagy hogy csinaltatok.OLyan tanacstalan vagyok...
2012. márc. 31. 12:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Annyira jo ezt a sok pozitiv hozzaszolast olvasni,...hogy masoknal is van igy es nem valtozik.Semmire sem vagyom jobban,minthogy akkor mikor nekem is gyerekem lesz,a kutyaimmal is ugyanugy maradjon minden,mint ahogy most van,mert nekem es nekik is igy olyan jo,nagyon szeretunk egyutt lenni!ES nem szeretnek nekik csaladast vagy elhanyagolast okozni,mindent meg fogok majd azert tenni,hogy ugyanigy maradjon nekik minden.
2012. márc. 31. 13:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig jól látod, a gyerek igazából csak kettőtökre tartozik, még a leendő nagyszülőkre sem!


ha szeretnétek, akkor jöjjön, ha még nem, akkor jobb még várni.

34 év egy férfinél szerintem még nem olyan sürgető, a legtöbb pasinak csak ekkortájt kezd benőni a feje lágya...:)


Másfelől az is lehet, hogy "evés közben jön meg az étvágy" alapon belerázódtok a szülőségbe.:)

De azért csak erre a "lehet hogy"-ra alapozni szerintem is felelőtlenség.

Pláne, hogy említetted az álommunkát...


Nehéz ügy...


Nem is merek tanácsot adni, sosincs jó vége beleszólni mások életébe - pláne nem ismeretlenül...


De szerintem hallgass a szívedre.:)


Egy nő úgyis mindenkinél jobban érzi, mikor jött el az ideje a babázásnak.:)

2012. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Pedig a legfobb oka a gyerekvallalassal kapcsolatos aggalyaimnak a kutyaim.Ez az elso szempontom.Mindig mikor veluk vagyok,csak arra tudok gondolni,hogy hogy lesz mikor terhes leszek,es mikor megszuletik a baba,folyton ezen jar az eszem,hogy nem akarom ezt ahogy van megvaltoztatni.Es termeszetesen mindezt tetozik azok a dolgok is amiket leirtam.

Nekem a kutyaim mindennel fontosabbak,es ez tart vissza a leginkabb!!!!

2012. márc. 31. 13:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Arra azért készülj fel, hogy a terhesség utolsó hónapjaiban, és még utána is egy darabig nem tudsz kutyát sétáltatni...

és az elején tényleg rengeteg feladat van egy gyerek körül...

Lehet bírni 4 kutyával még, de magadra nem lesz időd.

Aludni is alig.

Nagyon kemény ám, amikor sírós a baba és éjel 2-4-ig nem alszik el csak ha a válladon ringatod, utána reggel sétálni kellene vinni a kutyákat - de vár a szennyes, a mosatlan, el kell kezdeni főzni, kosz van, a baba nem csúszkálhat a koszos padlón, szóval takarítás, jaj pelus, jaj az étel odaég,...


Kemény dolog ez, ha egyedül vagy otthon...



Nagyon kreatívnak kell lenni, hogy a kutyák se érezzék elhanyagolva magukat...


Nem tudom, most hogy élsz, de a jelenlegi állapot nem marad fent szerintem...


De pont erről beszél Feldmár is.

Ez a szép az egészben.

Egy házasságban nem Te vagy, meg Ő, hanem Mi.

És amikor születik egy baba, akkor már vele együtt kell újraalkotni a MI fogalmát. Ráadásul esetetekben ebbe még 4 kutya is bele kell, hogy férjen!:)


Hát, én nagyon drukkolok, hogy sikerüljön, de készülj fel rá, hogy valószínűleg változtatni kell majd a jelenlegi életformán...

Ami nem baj!

Csak más...:)

2012. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy roti és egy stafi mellé született meg a kisfiam, majd rá 20 hónapra a következő kisfiam...:) Terhesen férjemmel együtt vittük sétáltatni a kutyákat, ameddig bírtam. Utána már ő hordta. Mikor megszülettek a gyerekek, velük együtt játszottunk a kutyákkal.

A kutyáink imádták a srácainkat. Semmi gond nem volt. Sajna eltűntek a kutyáink..:( A gyerekeim, teljesen maguk alatt vannak velünk együtt..:(

2012. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!