Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztői ár milyen "interval...

Tenyésztői ár milyen "intervallumon" mozog?

Figyelt kérdés

Törpe schnauzert szeretnék. Elkezdtem nézegetni a hirdetéseket, de ahogy látom (az itt olvasottakból már kiokosodtam), csak a szaporítók írnak ki árakat. Tenyésztőnél kb mi az, ami már az olcsóbb kategória ennél a fajtánál? Laikusként én azt gondolnám az 50.000Ft is tenyésztői ár már, gondolom fajta függő.

Azért kérdezem, hogy ha egy tenyésztő mond egy árat, arról tudjam, az olcsóbbak, vagy a drágábbak közé tartozik-e. Nem akarom az összeset végighívni, hanem "tetszés-sorrendben". De azért inkább utazok azért a kiskutyáért, ha olyan jelentős árkülönbség lenne.


2012. márc. 31. 18:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ne másokra alapozz. Ki tudja milyen párosítást tervez most.. Te érdeklődj.
2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!