Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem szép a kutyám?

Tényleg nem szép a kutyám?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kezd elegetek lenni az ilyen fajta kérdésekből,igaz,én azok közé tartozom,aki szívesen gyönyörködik mások kutyájában...Számomra ezen kutyusom is gyönyörű,büszke is vagyok rá,mert nagyon engedelmes,tanulékony(dog-dancing,agility stb)Most viszont egy buta felmérés miatt mégis elbizonytalanodtam;szinte alig kapott szavazatot.Érdekel a ti véleményetek,valóban nem tetszik az embereknek a külseje? (egyébként-számomra-nagyszerű kutyi:))


[link]


2012. márc. 31. 18:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép kutya! Ne törődj a felméréssel!
2012. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg.
2012. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Szép kutya!
2012. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen netes szavazásnál az számít kinek van több ismerőse, aki a képére szavaz. Ha kevés a szavazat, az valószínűleg azért van, mert nem reklámoztad eléggé vagy nincs annyi ismerősöd, akit érdekeljen.

Amúgy meg nem ezek a szépség fokmérői.

2012. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs, vele, ne törődj másokkal, a lényeg, hogy neked testszik.
2012. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Miért érdekel hogy másoknak tetszik e a kutyád? Lényeg hogy neked a legszebb más véleménye kit érdekel?:) Nekem pincsim van sokaknak nem tetszenek a pincsik,én meg magasról teszek rá,ennyi:) Amúgy elég szép kutya!
2012. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A 4-es válasz az igazi !
2012. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi gond nincs a kutyáddal, csak az ismerőseid kb nem törődnek azzal ha kérsz tőlük valamit. Ezért szól a facebook meg a többi baromság az áll barátságokról.
2012. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Imádni való, kis cuki kutyus!

Nem kell a nevetséges felméréssel törődni. Egyébként ha szavazat gyűjtős volt vagy ilyesmi, akkor lehet az ment, mint a facebook-on, ugyanis vannak akik minden percben ezzel foglalkoznak és már kiépítetté ka rendszert, és mindent ők nyernek meg, mert fél délelőtt alatt összeszednek 800 szavazatot (oda-vissza szavazás megy, tehát lényegtelen, hogy amúgy is rá szavaznának-e vagy nem, vagy tetszik-e nekik az adott fotó). Én ezért is nem veszek már részt sok hasonlóban, mert egyszerűen nem igazságos.


Különben pedig örülj, hogy te intelligensebb vagy és a szíved is a helyén van!

Nekem sem tetszik minden fajta kutya, de mégis mindhez kedvesek állok hozzá, hiszen a gazdájának biztosan ő a legnagyszerűbb a világon. Másrészről az állatok mások, a kutyáknál mindegyik aranyos, mindegyik szerethető.

Soha egy kutyára sem tudnám azt mondani, hogy csúnya. De egyébként is mindet aranyosnak látom, a tiéd pedig kifejezetten édes. :)

2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat,szívesen várok még véleményeket!:)Akinek tetszik,annak nagyon örülök,aki szerint nem szép,szívesen hallgatom kritikáját!Sajnos igen,az ismerős-dolgot én is tapasztaltam már sokszor...

Szerintem minden kutya szép a maga módján,az pedig természetes,hogy mindenkinek a sajátja a legkedvesebb.

Ha nem gond a kérdés:szerintetek milyen fajta?:)

2012. márc. 31. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!