Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem ismerik Magyarországo...

Mért nem ismerik Magyarországon cane corso-t?

Figyelt kérdés
Nekem van egy cane corso-m és mindig kérdezik ,hogy milyen fajta amikor meg elmondom akkor meg néznek egyet mintha kínaiul beszélnék.Pedig szerintem nagyon aranyos és okos kutyák és mégse ismerik sokan ezt a fajtát

2012. ápr. 1. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre többen ismerik.
2012. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát nem sokan ismerik a fajtát. De még van 1-2 ilyen fajta. Pl. az egyik ismerősöm lenyírott Shih-tzumat simán lepincsizik.
2012. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyre többen ismerik a fajtát, de addig örülj neki, míg nincsen rá nagy kereslet, mert akkor a kutyagyárak ontani kezdik a rossznál rosszabb minőségű kutyákat rontva ezzel a fajta hírnevét.
2012. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.És ebben igazatok van ...sajnos egyes embereknek egy kutya semmit nem jelent csak a megélhetést:(
2012. ápr. 1. 17:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Első körben én annak is örülnék ha itthon a 9 magyar fajtát felismernék az emberek. :( A következő lecke felőlem lehet a cane corso.
2012. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnos, kezd divatkutya lenni.

Az emberek igen nagy része egyáltalán nem ismeri a fajtákat.

2012. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
puli,pumi,magyar vizsla,kuvasz,komondor,mudi,magyar agár én csak ennyit ismerek mi a másik kettő?
2012. ápr. 1. 17:16
 8/18 A kérdező kommentje:
Öhmm hát igen divatkutya ,sokszor hallom hogy juhhéé kaptam egy kis xy fajtájú kutyát és csak azért van hogy milyen vagány ezt én se bírom de sajnos sok ilyen van és amikor egyszerűen más kutyafajta népszerű egyszerűen csak kidobja...és ez ellen nem lehet semmit se tenni:(
2012. ápr. 1. 17:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Vizslából kettő van: rövidszőrű és drótszőrű. + Erdélyi kopó.

+ 1 FCI által nem elismert fajtánk is van: rövidlábú erdélyi kopó.

2012. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, mint a 6. válaszolónak. Az emberek nagy része nem ismeri a fajtákat. Tőlem is mindig megkérdezik, hogy milyen kutyáim vannak vagy teljesen másnak azonosítják be őket.
2012. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!