Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility akadályok?

Agility akadályok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy tervben van nekem egy egész agility pálya felszerelése a kertben. Molnár Mihályról hallottam ebben a témában nagyon jókat, hogy l elkészíti az akadályokat, csak azért kíváncsi lennék az árra is.

Maga a kérdése az lenne hogy csak tőle érdemes venni, vagy sima asztalossal akinek pontos terveket adok le, ő is meg tudja-e csinálni ezeket?



2012. ápr. 1. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Megkérded Misit, mennyi az ár?

2. Aztán megkérded az asztalost is.

2012. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam énis, csak az is kérdéses hogy egy sima asztalos meg tudja-e jól csinálni ha megvannak a tervei hozzá, mert úgy saccolom egy komplett pálya több lesz mint 100ezer, szóval akkor már minőséget szeretnék :)
2012. ápr. 1. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó asztalos, aki emberséges is, az nem fog ennyi díjat neked felszámolni. Molnár Mihályról nem hallottam még, de valami más asztalos neked kevesebbért elkészíti
2012. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Itt az a gond, hogy előnyösebb egyben megvenni, mert mondjuk ha valaki a fához ért, nem biztos, hogy a fémhez is. Tehát ha kettészakítód a pallót, kétfelé kell fizetned. Misinél egyben van. Amint a képtárát nézem, minősített hegesztő, így azt is át kellene gondolnod, hogy vállalod e a garanciát, hogy az asztalos jól hegeszt e. :-)
2012. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Rákérdeztem az asztalosnál, egy ugró 10 ezer forint körül van, míg Molnár Mihálynál ez 6 500 Forint.
2012. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2012. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szlalom ügyben már intézkedtem nála, és abban is teljesen korrekt árat mondott, meg is lepődtem rajta milyen jó az ár-érték arány, szóval tőle lesznek a cuccok, tényleg elismert hegesztő, és az első mindig a biztonság a kutyám számára, aztán jönnek az anyagiak :)
2012. ápr. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!