Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sok embert átvágna...

Szerintetek sok embert átvágnak a tenyésztők kamukutyákkal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi tenyésztők nem hiszem. Viszont akik hajlamosak a kapzsiságra azok igen. Sajnos én is pont egy ilyenbe botlottam. És van egy idegrendszerileg sérült kutyusom. Pedig anno nem kis pénzért vettem tenyésztés céljából. Volt ott sok kiállítási eredmény meg kupa meg stb...
2012. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel szerződést írnak az eladott kutyákról, ezért nem vágnak át senkit, hiszen a szerződés alapján jogilag számonkérhetők.
2012. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem te a szaporítókra gondolsz kérdező.. ők rengeteget,köztük engem is!
2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tenyésztőkre gondolok
2012. ápr. 1. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Én volt após jelöltem törzskönyves kutyákkal foglalkozott a MEOE által elismert neves tenyésztő volt. Aztán mesélte h mikor legombásodott a pincserei feje szénnel kente be illetve a csivava túl sötét volt és szőkítő porral világosították ki. Sajnos van ilyen is.
2012. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor viszont légyszíves fejtsd ki, hogy mit jelent számodra a "kamukutya", mert így nem értem a kérdést!
2012. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
A tenyésztőt azért hívjuk tenyésztőnek, mert nem vág át senkit. Aki genyó és csak szaporít, az átvághet bárkit, törzskönyvvel is akár.
2012. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Előre nem fizetsz semmiért, kölyköt megnézni, szerződést írni. Így nagy eséllyel nem vághatnak át, mert az igazi tenyésztők garanciát vállalnak a kutyáikra.
2012. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, sokat. mert sok a hülye vevő a kamukutyákra. 100számra vannak itt is kérdések, hol tudnak venni ilyen-olyan fajta kutyát olcsón. amig van kit átvágni lesz genyo elado is. amig van buta ember addig van kereslet a béna kutyákra.
2012. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem senkit...ugyanis a TK- nem egyenlő a tenyésztővel... egy tenyésztő valami jobbat akar "alkotni" ő az utolsó akinek érdeke lenne, hogy a kutya beteg legyen vagy a törzskönyve ne az legyen ami a valóság hisz a nyomon követés csak így működik... aki ilyet tesz az nem tenyésztő hanem szaporító vagy törzskönyves szaporító (abból is van bőven) na azok viszont sokakat átvernek..
2012. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!