Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzer vágott, vagy...

Óriás schnauzer vágott, vagy vágatlan füllel és farokkal?

Figyelt kérdés

Neked melyik tetszik jobban? Főleg fekete színben.

Miért?


[link]


[link]



2012. ápr. 2. 21:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]

Na, legyen ez a link, itt a 2 egymás mellett van ;) ,

2012. ápr. 2. 21:21
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Vágottan. Nekem minden kutya úgy tetszik ha olyan fajta, hogy szokás vágatni. Ha más nem de legalább a farkát. Sokkal komolyabbak és szebbek úgy a kutyák, nem szeretem az aranyos pofikat. A hosszú, vékony és szőrtelen farok nem túl előnyös kinézet és úgy hallottam sokszor nem is kellemes. Nekem is van farok nélküli kutyám (így született) és nincs tőle semmi baja.
2012. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is azért, hogy van e baja :). Nekem vágott farokkal, és vagatlan füllel tetszik.
2012. ápr. 2. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

A természetes állapot tetszik jobban, szerintem egy kutya farokkal szép, és kész :) Én biztos betiltanám, hogy bármelyik fajtának csonkolhassák a farkát. Mondjuk még a vadászkutyák farok lefelezését talán megértem abban az esetben, ha tényleg használják is majd vadászatra.

És lógófüllel szebb a snaci, úgy is nagyon szép kiállású kutya, ha természetesen hagyják mindenét.

2012. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek :)
2012. ápr. 2. 21:55
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A lógó fül nem természetes . Az ember alakította ki. Egyetlen állatnak sincs lelógó füle, csak azoknak, ahol már az ember belenyúlt. Nem tudja arra használni, amire a fül szolgál. Láttatok már "radarozni" álló fülű kutyát? Mert a fül arra való. A hangokat minden irányból felfogni.

A lógó fülű kutyák gazdái közül nagyon is sokan küzdenek a fülbetegségekkel, mert nem tud megfelelően szellőzni a hallójárat .

2012. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem vágatlanul jobban tetszik.


[link]


Nem ez a fajta, de elvileg az ő fülét is vágni szokták, de az enyém így is tud "radarozni". A farka mondjuk csonkolva van szegénykémnek, de már úgy kaptuk.

2012. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
A kutyának jobb ha vágva van a farka. A fülét mondjuk tényleg divatból vágják, de szerintem úgy is szép, és nem fáj neki. De azt énse biztos hogy levágatnám, mert nagyobb füllel cukibb
2012. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Vágatlan fül,vágott farok :'D
2012. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 petrusi ***** válasza:
73%
Fül, farok vágva. A farok vágása kiemeli a négyszögletes testet, a fül vágása azért kell, mert esetleges harc közben ha a fület megharapja a másik kutya, akkor könnyen elvérzik. Továbbá a vágott fül kiemeli a négyszögletes pofát is. Mindenképpen szebb vágott füllel és farokkal.
2012. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!