Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava gazdik! A tiéteknek...

Csivava gazdik! A tiéteknek is hullik a szőre?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 15:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ne mondd már. Tényleg kutya? Egyébként általánosságban értem nem csak most.
2012. ápr. 3. 20:53
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem minden kutyának hullik. pl Yorkshire
2012. ápr. 3. 20:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is hullik a szőrük. Az uszkárnak például kevésbé, de valamennyi szőr minden kutya elhullajt. Sőt, amelyikre azt mondják, hogy nem hullik, annak is hullik, csak nem jut ki a szőrből, ott marad a még élő szőrszálak között.
2012. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A yorkshire nem vedlik. A lényeg hogy rossz h minden csupa szőr. Ha fésüléssel el lehet távolítani a felesleges szőrt az úgy jó. Sok mindenki azt gondolja mint én is így voltam vele: a csivava kicsi is, rövid szőrű is ezért nem lesz gond a szőrrel sem stb.
2012. ápr. 3. 21:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Bizony..sokan azt hiszik, a rövid szőrű kutyával megnyerték a főnyereményt. Hát nagyot tévednek, mert a rövid szőr sokszor rosszabb, mint a hosszú. Beleáll mindenbe.
2012. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én csivimnek is nagyon hullik a szőre, most vedlési időszakban pedig még inkább. Engem is nagyon idegesít, hogy minden csupa szőr... Most rendeltem egy furminatort, több ismerősöm mondta, hogy nekik elég jól bevált. Hétvégére talán ide is ér, és ha gondolod majd megírom mire mentem vele. Nagyon remélem, hogy jó lesz, mert több ötletem sajnos nincs.
2012. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!