Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava szőre nagyon hullik?

Csivava szőre nagyon hullik?

Figyelt kérdés

Volt egy csivavám akinek rettenetesen hullott a szőre. Annyira szerettem ölben tartani, de sokszor nem tudtam hisz egyből tiszta szőr lett mindenem. Ez annyira rossz...

Mit lehetne tenni annak érdekében hogy ne legyen szőrös minden? Ha veszek egy trimmelőt mennyivel lesz jobb? egyéb ötletek?



2012. márc. 31. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Trimmelőtől nem lesz jobb. Az nem ilyen fajatákhoz való és nem is egy csivava szőrtípusához. Furminátor viszont sokat segíthet.
2012. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajjj azt akartam írni :D
2012. márc. 31. 12:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akinek van tapasztalata csivava + furminátorral kapcsban az írjon.
2012. márc. 31. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e, én a napokban vettem a csivavámnak egy furminatort. Nem vártam tőle csodát, hát nem is kaptam. Valamennyi szőrt azért leszedett róla, viszont továbbra is elég sok marad a ruhánkon :( egy hete mindennap használom, így valamennyit azért segített, úgyhogy nem bántam meg, de nem az ígért hatást hozta.
2012. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!