Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet orosz agarat vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Itt vannak a magyar kennelek:

[link]

2012. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Orosz agár tenyésztőknél leginkább.
2012. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én úgy szeretnék egyet:S mindig is egy Orosz Agár volt az álmom, most van lehetőség is rá, úgy szeretném.
2012. ápr. 4. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link] Koppány Áginál nagyon szép kutyák szoktak lenni.

[link]

[link] Itt még van eladó kölyök.

2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet van még egy eladó orosz agara a következő két kennelnek is (nagyon ajánlom őket, mert bár nem kizárólag orosz agár tenyésztők, de baromira szimpatikusak és lelkiismeretesek):

(kan - fekete-fehér színű és kb. 10 hónapos) [link]

(szuka - fehér-barna és másfél hónapos) [link]

2012. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az utóbbi linken ugyanaz a kis kutyus található, mint az előttem szóló facebookos linkjén (Slashavij at Repülj).
2012. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is orosz agaram van,tavaly vettem a Monori börzén,egy szlovák tenyésztőtől,nagyon aranyos,szófogadó,kedves,okos és természetesen gyönyörű,de elég kényes kutya.nagyon sok pénzbe fog kerülni.mire felnő mindenféle tablettákat meg szurikat kell kapnia mert túl gyorsan nő és fájnak a csontjai meg az ízületei,ezért diéta is kell fiatal korában.csak a legjobb minőségű tápokat eheti,vagy mindig főzöl neki,chappi,friskies, pedigree szóba se jöhet.érzékeny a szemük,a bőrük,lábaik,nyafogósak,minden karcoláson ki van akadva.nekem vannak más kutyáim is de az orosz agaram a legnyafisabb,kényesebb.ja és rengeteget eszik,napi legalább egy kiló minőségi kaját,de legalább nem hiperaktív,csak akkor fut ha kint vagyunk egy szép réten,egyébként nagyon rendesen tud sétálni pórázon.és olyan mint egy csecsemő,állandóan simogatni,babusgatni kell,sose nő fel,mindig olyan mint egy 2 hónapos kölyökkutya,nagyon önállótlan és nem szereti a feladatokat se,viszont érdemes kutyasulizni vele,de elég lusta,nem fogja örömmel csinálni a feladatokat,de muszáj valami önállóságra nevelni..ha kérdésed van írj nyugodtan.
2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

de aranyos leheet:D

és amúgy mennyibe kerül maga a kutya? én kb. 200-t szánnék rá.

2012. ápr. 5. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!