Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
van egy 9hónapos amstaff kutyusom tegnap előtt este odaadtam neki a kajáját és reggelre még ott találtam előtte, mégcsak megsem nyalta. nem eszik semmi inni is csak egy kicsit, mára volt egy kis hasmenés és öklendezett de mivel nem evett ezért hányni sem tudott.. esetleg valaki találkozott már ilyennel? légyszives jelezzetek!
2012. ápr. 5. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ez több probléma is lehet.


Én első körben arra tippelek, valamit összeevett, amit nem kéne, úgyhogy ha levert is, vagy fáj valamije, akkor azonnal vidd orvoshoz, életet menthet!!

2012. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és soha ne hagyd előtte az ételt.


Etetésidőben leteszed a tálat, 10 perc múlva pedig elveszed tőle és kész. Tanulja meg, hogy akkor eszik, amikor Te adsz neki, ne legyen örökké előtte az étel, mert az később komoly problémákhoz vezethet.

2012. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztosan sokan találkoztak már ilyennel. És sürgősen felkeresték az orvost a kutyával.
2012. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát igen eléggé levert is.. tejet próbáltam neki adni de aztsem itta meg mindet:S
2012. ápr. 5. 09:08
 5/15 A kérdező kommentje:
volt egy pár olyan alkalom hogy otthagytam előtte az ételt..
2012. ápr. 5. 09:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Sose hagyd előtte a kaját, és vidd gyorsan dokihoz.
2012. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet a vírustól kezdve egészen a babéziáig.

Vidd orvoshoz sürgősen!

Tejet meg ne adj neki, mert az a legtöbb kutyát meghajtja, szerencsétlennek meg amúgy is hasmenése van.

2012. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
azonnal orvos. Bármi az, mindenképp azonnalorvos kell (lehet babezia, gyomorcsavarodás, bélelzáródás, hasnyálmirigy gyulladás...)
2012. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
épp ezaz h nem volt hasmenése.. szorulása volt szerintem a kutyatáptól mert elég száraz de vegyesen adtam neki főtt étellel és volt is rajta folyadék víz mindig volt előtte.. és van is!
2012. ápr. 5. 09:28
 10/15 A kérdező kommentje:
kivan engedve egész nap , és 10 percenként nézegetem hogy hogy alakul és most ahogy feküdt találtam benne egy kullancsot:S már a helye is mikor kivettem pirosodott:S
2012. ápr. 5. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!