Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúrszőrű németjuhászról...

Hosszúrszőrű németjuhászról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a véleményetek egy hosszúszőrű németjuhász kanról?

Mindent amit a fajtáról tudni kellene írjatok.

Szökős fajta,kb milyen magas kerítés kell neki?

Milyen a mozgásigénye?

Mennyire kezelhető kutya,nevelhető?


2012. ápr. 5. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

imádom a német juhászokat ,főleg a hosszú szőrűeket :) majd ha kertesbe költözök lesz is egy (sajnos az még jó pár év)


munka kutya, szóval sokat kell vele foglalkozni ,fizikailag és agyilag is le kell őket fárasztani minden nap,ha normálisan le van fárasztva nem fog elszökni ,bár a német juhász nem szökős fajta..


napi 2-3 óra intenzív mozgás szerintem elég neki, + trükk tanítás ,labdázás :)


ez a kutyafajta nagyon jól nevelhető és fogékony kutya

2012. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan nem fordulhat elő,hogy pl 12 éves öcsémet játék során megkapja,megharapja?
2012. ápr. 5. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Játék során előfordulhat,sőt,még játékon kívül is,ezért kell nevelni,ha kevesebb a hozzáértés,kutyasuliba vinni.Tanítással,neveléssel tökéletes kutya válhat belőle.
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:


kölyök korba játékból tuti hogy harpgál ,erről tiltani kell és idővel leszokik róla, bár ha első kutya lenne inkább a kutyasulit javaslom ,ott nektek elmondják ,hogy neveljétek stb


minden kölyök kutya harapgál ,de csak játékból,de mondjuk egy német juhász valószínű sokkal erősebben játszik és játékból harap, mint mondjuk bichon,yorki vagy egyéb kistestű eb, bár a bichonom egyszer úgy megharapott játék közbe( 5 hónapos volt akkor) ,hogy ömlött a vér a kezemből és 4 nap múlva gyógyult meg teljesen , pofán is csaptam és kimentem a szobából(amikor történt az eset) azóta egyszer sem harapott meg ennyire játékból sem..



de minden csak nevelés kérdése

2012. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

persze nem első kutya,több kutyám volt már előtte tudom fogváltásig harapdál...

kb 5-6 hónapos koráig

eddig úgy csináltam hogy ha megharapott rácsaptam egy picit az orrára és azt mondtam neki hogy nem és 2 hét alatt megtanulták a pulik mit szabad mit nem...

2012. ápr. 5. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a hosszú szőrű nj az az ónémet juhász, vagy az valami más?
2012. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ugyanaz..
2012. ápr. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!