Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyámat ívartalaníttatnom...

Kan kutyámat ívartalaníttatnom kell. van 1 implantátum amit a bőr alá tesznek és kb.1 évig nemtud nemzeni porontyokat. Utánna minden a régi. Van-e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen implantátum, bár inkább fél év a hatása. Mivel elég drága elsősorban mentőkutyáknál, katasztrófakutyáknál használják, ahol a kutyát kan volta zavarná a munkában, de mivel nagyértékű kanok a tenyészlehetőséget nem akarják kizárni.

Pontos árat nem tudok, de többtízezer forint egy évre.

2009. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én ezt nem értem, bocs. Ivartalaníttatni kell vagy nemzőképtelenné tenni egy időre? Marhára nem ugyanaz szerintem.
2009. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítás jó dolog, mert többet nincsen gond a nem kívánt szaporulattal és jelentősen csökken az ivarszerveket érintő daganatos betegségek kialakulásának esélye...a implantátummal számomra egyenértékű, humánusabb és költséghatékonyabb megoldás ha nem engeded össze szukával.


ugyanúgy nem lesznek kölykök, mégsem kell semmit a bőr alá beültetni súlyos tízezrekért!

2009. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem kiállítási kutya,akkor ivartalaníttíasd végelegesen..

semmi értelme meghagyni a golyóit..

2009. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!