Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek, ha egy...

Ti mit tennétek, ha egy budapesti lakóházban valaki odaszaratná a kutyáját az ajtótótok elé?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem kis adagról van szó, bűzlik tőle a lépcsőház.

Az a baj, hogy nem tudom, ki volt az, különben jelenteném.


Ragasztottunk ki papírokat, hogy takarítsa el,de úgyse fogja megtenni. Gondolom idővel majd jön a takarító, és eltakarítja. Mindenesetre én biztos, hogy nem nyúlok hozzá.


Nem látok más megoldást, be fogok csöngetni mindenhova, és kideríteni, ki volt az.


Azért szerintem ez durva. Ennyire leszarni mindent, nem is értem, hogy lehetnek ilyen emberek.



2012. ápr. 5. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem szagolnám napokig ... igénytelen vagy te is.

Be zacskóba, a helyét meg jól lefertőtleníteni ... még az hiányzik hogy valaki belelépjen és az egész házat összekenje vele.

2012. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ismeretlenül ne tegyünk már ilyen kijelentéseket, hogy "igénytelen vagy te is".

Mint mondtam, hétvégén nem leszünk Pesten, így megadom a lehetőséget a gazdinak, hogy eltakarítsa. Ezen kívül lehet, hogy addigra takarító is fog járni a házban.


Ha hétfőn még ott lesz, kénytelen leszek valamit csinálni vele (fertőtleníteni is fogom, sőt, ha nem lesz ott, akkor is le fogom mosni a helyét), de van annyi büszkeségem, hogy más kutyájának a szarát -ha nem muszáj- ne pucoljam el.


Már a mosással is szívességet teszek a kedves kutyatulajnak.

2012. ápr. 6. 14:56
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja, és egy zacskó ehhez nem lesz elég. Ehhez lapát, vagy Tesco-s szatyor kell.
2012. ápr. 6. 18:00
 14/14 A kérdező kommentje:

Nálunk olyan, hogy gondnok -tudomásom szerint- nem létezik. 5 év alatt nem találkoztam vele.

Ebben a házban szinte mindenki leszar mindent, itt olyan dolgok történtek, hogy pl egy péntek este, amíg nem voltunk fent, valakik megpróbáltak betörni hozzánk, teljesen szétverték az ajtót, de szerencsére bénák voltak és nem sikerült bejutniuk, plusz a szomszéd lakás ajtaján kifúrták a zárat. Ott nem lakott épp senki.

Mindezt másnap délután vette észre a fölöttünk lakó ember, és ő hívta ki a rendőröket. Megkérdeztük a szemben lakót, hogy nem hallotta-e, azt mondta de, de máskor is szoktak zajongani, ezért ki se ment megnézni.


Ilyenek után odafigyelést hiába is várunk.

2012. ápr. 6. 18:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!