Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rég értem haza és anyum...

Nem rég értem haza és anyum jelezte, hogy a kutyánk (3 éves roti) beteg. Teljesen kedvtelen inkább fekszik (de még este is ugyan ez van), kullancsot nem találtam benne. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
--

2012. ápr. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed egy állatorvoshoz és ő majd megmondja!


Ha te beteg vagy, akkor anyukád elvisz/küld a dokihoz, vagy feljön a gyk-ra?

2012. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jön az ünnep. Most kellene orvosnak megmutatni. Az, hogy nem találtál benne kullancsot, nem azt jelenti, hogy nem volt benne.
2012. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánk is ennyivel kezdte, aztán 2hét! múlva derült ki, hogy megakadt valami a belében.

Már haldoklott szerencsétlen, de 5 állatorvoson kellett végigmenni mire végre rájöttek hogy mi a baj. Mert az első egy f@sz volt.

Alig bírták megmenteni szegénykémet, 2 napig infúzióra volt kötve.


Nem játék az állattartás, vidd orvoshoz.

Most vagy kiderül hogy mi a baj, vagy vársz még amíg már nem lesz egyértelmű, és akkor rámegy a gatyád is.

2012. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem rég beszéltem a dokival később ki fog jönni hozzá
2012. ápr. 6. 13:33
 5/5 anonim válasza:
Mi lett a kutyussal?
2012. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!