Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harap a kutyánk, hogyan lehet...

Harap a kutyánk, hogyan lehet leszoktatni?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kan Jack Russel terrierünk.

Születése óta mi neveljük, 2 évvel ezelőttig nem volt vele probléma.

Mára állandóan megmorog minden családtagot, és már odáig fajult a dolog, hogy egyszer engem, nem sokkal később a gyerekemet harapta meg.

Ha játékból tenné ezt, akkor talán nem aggódnék ennyire, de egyre vadabb.

Nem vadítja senki, sokat játszunk vele, és még is.

Segítséget szeretnék kérni, mi az amit tehetek.

Pillanatnyilag ott tartok, hogy odaadom valakinek akinek kertes háza van, vagy elaltatom.

Nagyon állatszerető vagyok, mint egy családtag, úgy szeretem, és nem akarok ennyire drasztikus lenni, de teljesen tanácstalan vagyok.

[link]



2012. ápr. 6. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szakember aki átképzi az egész családot, hozzáértő és felelős kutyatartóvá!

nekem az alábbi fiatalember segített-ma már én segítek az ismerőseimnek, pedig nem egészen két éve még jócskán voltak nekem is kutyanevelési problémáim!

www.kutyasuttogo.com nézzétek meg a honlapot, érdeklődjetek és döntsetek belátásotok szerint!

2012. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Renátó sz válasza:
NEKEM IS VAN EGY ILYEN KUTYUSOM AKI GONDOL EGYET ÉS MEGHARAP. ÉN EGY 14 ÉVES GYEREK VAGYOK DE ÉN AZT TANÁCSOLOM HOGY ÉRTESD MEG VELE HOGY TE VAGY A FALKAVEZÉR ÉS NE FÉLJ TŐLLE MERT AZ CSAK ROSSZABB LESSZ. NEKEM MÁR MEGHALT AZ A MÁSIK A KUTYUSOM AKI UGYAN ÍGY VISELKEDETT ANNYIT CSINÁLTAM HOGY MEGÉRTETTEM VELE HOGY ÉN VAGYOK A FALKAVEZÉR. ÉS ONNANTÓL NEM IS HARAPOTT, MOST EBBŐL AKAROM ÚGYMOND KIGYÓGYÍTANI AZT HOGY NE HARAPJON. TEHÁT NEM AZT MONDOM HOGY VÉRESRE VERD HANEM AZT HOGY ERÉJESEBBEN SZÓLJ RÁ HA MÉG EZ SEM ELÉG AKKOR ÜSD MEG A KEZEDDEL HA HARAPNA MEGINT.
2017. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!