Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki Profine kutyatáppal?

Etet valaki Profine kutyatáppal?

Figyelt kérdés
Az összetételét tudom elemezni, nekem szimpatikus, de konkrét Tapasztalatokra kíváncsi lennék, hogy másnak bevált e vagy nem és ha nem akkor mi volt vele a baj meg hogy az etetési útmutató kb mennyire pontos. (Tudom, hogy az adott kutyától sok függ, de amivel most etetünk abból nagyjából annyi kell, mint amennyit javasolnak. De sok ismerősöm a Happy Dogra esküszik mindannak ellenére, hogy legalább 2x annyit kell adniuk belőle, mint az előírt mennyiség)

2012. ápr. 8. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én etettem ezzel a táppal, és meg voltam vele elégedve. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó tápnak minősül. Kölyköket és felnőtt kutyákat is etettem vele, csirkéssel és lazacossal is.


Az etetési útmutatót én sosem nézem. Kezd el etetni aszerint, és ha kell, akkor változtass, ez sajnos tényleg kutyafüggő, de nem tapasztaltam, hogy nagyon sokat kéne belőle etetni.

2012. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Nem szoktam szentírásnak venni az etetési útmutatót csak kiindulási pontnak, most is ránézésre kapja.

Azt esetleg elárulnád, hogy miért és mire váltottál helyette?

2012. ápr. 8. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A beszerzési nehézségek miatt váltottam. Jelenleg Team Breeder táppal etetek, illetve BARF szerint.
2012. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 norbiyaris ***** válasza:
en is etetem a sarplaninacokat vele nagyon nagyon jo táp
2014. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!