Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápkérdésben segítség: Dog...

Tápkérdésben segítség: Dog Chow, Josera, Dreamdog, Profine, Happy Dog, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
ár-minőség arányában.
2012. márc. 8. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Dog Chow-nak kevés a húsliszt tartalma. Dreamdogot nem ismerem. Joserát már átnéztem tüzetesen ill. Happy Doggal is etettem (a supreme tápjukkal), a Profine-nak még nem néztem utána, de kb. a Happy Dog szintjén van, ha jól tudom.

Ez a három táp nem rossz. Talán a Josera jobb egy kicsit a többinél, de nem 100%.

2012. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a dog-chow középkategóriás,a josera nekem nagyon bevált,a többit nem ismerem
2012. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a happy dog-ot vagy a josera-t ajánlanám. Most az enyémeim happy dog-ot kapnak bárányos rizseset és szeretik is és jó minőségileg is. Előtte dog chow-t kaptak az is jó, de a happy dog jobb minőségileg, és én pl 700 Ft/kg áron veszem. De most a josera-t is nagyon ajánlották, van valami sima egyszerű tipus belőle, és egy 20kg zsák kerül 7000 Ft-ba, de ez egy sima, semmi extra táp azt hiszem.

Ha pl kölyök kutyának veszel akkor a josera kölyök tápját ajánlom mert abba van zöldkagylókivonat is, nem tudom a többi fajtánál van e. És úgy tudom valami 1000 Ft környékén van kilója.

2012. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Joserát ezek közül (sokkal jobb ár-érték arányban mint a többi és ténylegesen jó táp; a DC túl van reklámozva és drága; dreamdogot nem ismerem; profine nem rossz, csak az ár/érték aránya a joserához képest; Happy Dog szintén túl van sztárolva, bár jó táp, de ár-érték arányban drága és sokszor akár 1,5x annyit is kell belőle adni normál aktivitás mellett is, mint ami az etetésin van), ha még lehet ajánlani akkor a Britet még mondanám a josera mellé/ellen.
2012. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Josera (az Emotion Line változata) és a Profine ár-érték arányban szerintem nagyon jó tápok. A Happy Dognál változó a véleményem, a drágább tápjai beváltak, az olcsóbb kategóriás tápok nem érnek többet a Dog Chow-nál.


Megbízható, és elfogadható áron kapható tápok még a Brit, és a Team Breeder.

2012. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat.

a Joserát fogom kipróbálni.

2012. márc. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!