Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biharkeresztes közelében van...

Biharkeresztes közelében van kutyamenhely?

Figyelt kérdés
Olyan kutyamenhelyröl szeretnénk kutyát örökbefogadni, ami Biharkeresztes közelében van és ahol az örökbefogadott kutyák után nem kell ebadót fizetni. Biharkereszteshez legközelebb levö nagyváros Berettyóújfalu, ott van ?

2012. ápr. 8. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Újfaluban nincs. A legközelebb Újfaluhoz Derecskén van: [link]

vagy Püspökladányban: [link]

2012. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kereszteshez legközelebbi amit tudok az Derecskén van :)

[link]


itt egy link, itt meg is lehet nézni hogy milyen kutyák várnak örökbefogadásra :)

2012. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Derecskén van menhely, híres is, mert állandóan hirdetik. Debrecenben van még, de az nincs közel. De sintérház minden településen, sőt minden faluban is van
2012. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a derecskeit tudom legközelebb, Debrecenben több is van, és mintha P.ladány-ban is lenne, de erre nem vennék mérget.

Az ebadót a biharkeresztesi önkormányzat vetheti ki (ha ott laksz), de nem lehet ebadót kivetni állatmenhelyről, ebrendészeti telepről vagy állatvédelmi szervezettől örökbefogadott kutya után.

Tehát mindegy melyik menhelyből vagy telepről fogadod be a kutyust!

2012. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ladányban 100%, hogy van. Onnan tudom, hogy ott lakom, nincs is olyan messze Biharkeresztestől. Viszont az, hogy pontosan merre van, az már egy jó kérdés.
2012. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kösz, hogy belinkeltem mind a kettőt, a ladányinak ráadásul konkrét térképe is van. Nem olvassátok el egyáltalán az eddigi válaszokat? [link]
2012. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!