Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyamenhely...

Melyik a legjobb kutyamenhely ahol sok a kiskutya?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Budapesten.

2012. ápr. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Noé.

Minden menhely dugig van kiskutyával.

De miért nem a legrosszabb helyről mentesz meg egyet: [link]

2012. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, én is inkább menhelyről hoznék, mint az illatosról. Az illatoson lövésük nincs milyen a kutya személyisége, ezen kívül - főleg ha kölyökről beszélünk - előfordulhat súlyos betegség is. Volt már rá példa.
2012. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az Illatos úton ma reggel voltunk és csak egy kölyökkutya volt.
2012. ápr. 4. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Pilis Budai Kutyamentőket ajánlom jó szívvel, igaz ők nem amolyan hagyományos értelemben vett menhely, hanem ideiglenes gazdiknál vannak a kutyusok. Ez azért jobb, a kutyus szempontjából mint egy menhely, hiszen a befogadók nemcsak a legalapvetőbb teendőket végzik el, hanem elég alaposan megismerik őket, részletes tájékoztatást tudnak adni a kutya személyiségéről, jelleméről, szokásairól, arról, hogy hogy jön ki más kutyával, macskával, gyerekekkel vagy idősekkel, és persze az esedleges problémákról. Párját ritkító lelkiismeretes csapat, tényleg csak ajánlani tudom őket.

Náluk is van -mint a legtöbb menhelyen- kölyökkutya, egész pici babakutya is, meg pár hónapos is, csak győzzél választani. Igaz, hogy nem Budapesten vannak, de nincsenek Bp.-től messze, akár autóval akár tömegközlekedéssel is elérhetőek.

Róluk beszélek: [link]

Nem fogjátok megbánni ha tőlük választotok leendő családtagot. :)

2012. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rex állatotthon
2012. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rex .. na, ne vicceljünk. Az évi 20 db megmentett kutyával és az évi többszáz millió ft adó 1%-al ... pénzgyár.
2012. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit messze van, de a győriben sok a kölyökkutya. Önkéntes vagyok ott, ezért tudom.

www.menhelygyor.hu

2012. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ők mind Budapesti,1 év alatti,gazdira váró,édes kiskutyák. Az a helyzet,hogy tényleg nagyon kevés kölyök kutya van,de azért akadnak,és egy 5 és 12 hónap közötti aranyos kiskutyában is megtalálhatod az életre szóló társat akit keresel.Remélem segítettem.

2012. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. ápr. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!