Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet elfogadható áron...

Hol lehet elfogadható áron border collie vagy berni pásztor kutyát venni? Nem fontos a híres kennel.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 11:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Berni pásztor tenyésztőtől 120.000-től a csillagos ég. De megéri!:)
2012. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Látom itt is sok az okos kommentáló. Kiváncsi lennék ki az aki 1000 eurót kifizet egy berni pásztorra. Ha kennelből vesz az ember az sem garantált hogy genetikailag 100%-os lesz. Nekem 16 évig élt a német juhászom, pedig 15ezerért vettem , és betegségmentes élete volt, és csodaszép. Lehet olcsóbban is szép kutyát venni, csak tudni kell hogy ki a szaporító és azt nagyívben elkerülni. Az aki alkalmanként pároztatja a kutyáját, lesz olyan szép és egészséges mint egy tenyészetes kutya. Szóval kedves kérdező, nyugodtan böngéssz az apróhirdetések között, biztosan találsz árban megfelelőt és szép kutyát. Én is ezt teszem.
2014. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki alkalomszerűen pároztatja a kutyáját hozzáértés és egészségügyi szűrések nélkül teszi, magyarán hobbi szaporító. Ugyan miért jelenthető ki, h ott egészséges kutyák lesznek, amikor az apára és az anyára sincs semmi szűrés?
2014. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!