Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie tartók, lenne...

Border collie tartók, lenne pár kédésem! (? )

Figyelt kérdés

Hát, tulajdonképpen nincs konkrét kérdésem, minden tapasztalatot szívesen várok. :)

Szeretnék venni egy fél év-év múlva egy b.c.-t, de azt hallottam hogy extra sok figyelmet kell felé fordítani. Természetes, hogy egy ilyen kutyát versenyekre vinnék, megy edzeném, stb.


2012. ápr. 6. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borderem van, nagyon imádom! Igen, ha rajta múlna egész nap labdáznánk, futnánk és persze ennénk(miközben simogatom:)) Nagyon önfejű, sokszor úgy csinál mintha nem is hallaná amit mondok neki, máskor pedig egyből megcsinálja amit kérek tőle. Most is itt bökdös és bújik hozzám. Ja és nagyon féltékeny kutyákra és emberekre is, azt szeretné hogy mindenki vele foglalkozzon. Nagyon jófej tényleg egy egyéniség
2012. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Borderem van, szerintem a legjobb választás.Én nem járok vele versenyre,de foglalkozni kell vele.Ha egy napot kihagyok,(utazás stb)Kiássa a fű közepén a szokásos gödrét:)

Amúgy nem kapar nem rág szét(csak néha kölyökként csinált ilyet)Könnyű tanítani,de ha nincs kedve valamihez fantasztikusan játsza a süketet:D Ideges természetű,jó házőrző, nehezen tűri a nagy zajokat(égdörgés, tüzijáték)

Nagyon hálás, a szőrével sincs sok gond,egyszóval tökéletes..

2012. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Bc.-m van de keverék.:) http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2866246-tetsz..


Nagyon imádni való lény. Ha rászólok akkor bújik hozzám.:) Egész nap csak játszana. Kb. 30percen át dobáltam neki a labdát és még nem fáradt ki de nagyon lihegett úgyhogy hagytam piheni.:) Nagyon könnyen tanul és hamar is megérti h mit akarsz neki mondani. Legjobb választás a Border collie.:DDD

2012. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!