Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie szerintetek...

Border collie szerintetek kibírná? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Panelba költözünk, de nem akarnék megválni border collie-mtól. Eddig kertes házban laktunk, rengeteget szaladgált, ha elköltöznénk naponta ahányszor csak tudnám levinném sétálni. Szerintetek kibírná a napi csak 2-3 órás sétát?

2012. ápr. 9. 11:47
 1/4 anonim válasza:
A border collie egy nagy mozgásigényű kutya,de ezt szerintem te is tudod. Egy ilyen kutyának lételeme az, hogy fusson, szaladgáljon. Amikor megláttam a kérdést, az eddigi tapasztalataim alapján elbizonytalanodtam (ami nem a te hibád) : sokszor a hatalmas lelkesedés 2-3 hét múlva eltűnik: "naponta ahányszor csak tudnám levinném sétálni" -erre gondoltam. DE! Ha igazán becsületes gazda vagy, és kitartasz amellett, hogy a kutyádat rendszeresen sétáltatod (mert bizony lesz olyan alakalom, amikor a szemedet sem tudod nyitva tartani a fáradtságtól, stb.), akkor elviselné a lakást, de a lakás mérete is fontos tényező lehet. Még nagyon sok mindent írnék, tippeket, tanácsokat ,de ez nagyon hosszú lenne! Ha szeretnél e-mail-ban kapcsolatba lépni velem, akkor jelezd itt, és megadom az e-mail címemet!
2012. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mőnich Stefánia ***** válasza:
az enyém kibírja 4 órás mozgással :))
2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A "kibírja" nem azt jelenti, hogy nem mozogna többet, ha nem, hogy rákényszerül elviselni. Ez nem a legjobb.
2012. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mióta él veletek a kertes házban, viszont ha olyan 3-4 éve már ahhoz szokott hozzá, hogy annyit rohan, amennyit akar, akkor elég nehéz lesz hozzászoktatni egy teljesen új környezethez. Én ennyit írok, te majd eldöntöd hogy így is viszed-e.
2012. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!