Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kutyám, mit tegyek?

Megfázott a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rövid szőrű magyar vizslám van,és apám kicsapta a hidegbe,mondtam,hogy ne tegye,mert meg fog fázni,de éjszaka kicsukta,ma elkezdett prüszkölni és furán veszi a levegőt,a volt tulajdonosa mondta,hogy ne engedjük ki a hidegbe...apám mégis kitette...Állatorvost nem akarunk hívni hozzá...
2012. ápr. 9. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem lesz állatorvos és beteg a kutya, büntetendő az ÁVT szerint.

Nektek nem szabadna kutyának a közeletekbe kerülni.

Melegbe kellene bevinni minimum.

2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Főzzél neki vízben ki egy hagymát, hogy a leve kijöjjön, mert ez természetes antibiotikum. Én szoktam bele főzni még kamilla teát, teszek bele mézet, és lándzsás útifű szirupot, vagy ha éppen nincsen, ugyan ilyen cukorkát oldok fel benne. Esetleg egy kis citromlevet is. Teljes vitaminbomba! Próbáld ki! Nekem már többször is ettől gyógyultak meg a kutyáim, minden gyógyszer nélkül!

Jobbulást!

2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha állatorvost nem akartok hívni hozzá, ki fog neki megfelelő gyógyszert felírni, ki állítja be a megfelelő adagot?

Vagy mire gondoltál? Ajánljunk olyat, hogy kamillával gőzölnétek és bekötnétek a torkát? Ez embereknél működik, kutyáknál nem.

Hívjatok hozzá dokit.

2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én mondtam apámnak,hogy hívja ki az állatorvost..

erre ő azt mondta,hogy felesleges

2012. ápr. 9. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges. Vigyétek el egy rendelőbe, hátha valami komolyabb baja van. A vizslánál nem játék a megfázás, pláne ha furán veszi a levegőt, lehet tüdőgyulladása is, amibe belehalhat.
2012. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
holnap lehet,hogy felhívom az állatorvost
2012. ápr. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!