Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutyám megfázott...

Lehet, hogy a kutyám megfázott. Mit tegyek? HÁZI gyógymód?

Figyelt kérdés
Sokat prüszkölt, és most este, amikor utoljára kivittem, valamit nagyon szaglászot egész végig..Lehet hogy belement valami az orrába, holnapra meglátjuk.De ha mégis megfázott, házi gyógymód van, vagy magától kigyógyul?
2011. dec. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis meleg teától(cukor nélkül, ez nagyon fontos,mivel a cukor a kutyáknak méreg,esetleg egy gondolatnyi citrommal) semmi baja nem lesz...ha mégse múlik,doki...
2011. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamillatea, langyosnál kicsit melegebb, hogy kellemesen fellefetyelhesse. (Nincs rá garancia, hogy megissza.)

Jót tesz, ha meleg helyen tartod, mondjuk betakargatod éjszakára a kosarában (levegőt azért kapjon).

Nézd meg, nem váladékos-e az orra meg a szeme. Ha igen, szintén langyos kamillateás vattával áttörölgetheted, de egyébként jó eséllyel magától elmúlik, ha megfázás, ha pár napig meleg helyen lehet és sokat pihenhet.

2011. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, hársfatea is nagyon jó.
2011. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Eleinte mi is házi gyógymódokkal próbálkozunk, ha betegek vagyunk, de a legtöbbször mégis orvos lesz a vége. Magamon még csak-csak kisérletezgetek, de a kutyát inkább elvinném orvoshoz.
2011. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
C-vitamin, bátran. Az nekik is jó és nem ártalmas. De humán gyógyszert ne, mert az megölheti.
2011. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma reggel még picit sápadt volt, nem annyira mint tegnap este...Jó meleg helyen aludt.Tegnap az orra meleg volt és nedves, nem ahogy szokott, de ma már hideg és nedves.Szerintem most már nincs baja.:))Köszi de tényleg!!:))
2011. dec. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!