Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutyafajták,...

Melyek azok a kutyafajták, amelyek ún. "dadus" kutyák?

Figyelt kérdés
Őszintén 2 kutyafajtát ismerek eddig, az egyik az újfundlandi és a bernáthegyi. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen kutyafajta még "dadus".

2012. ápr. 10. 20:46
 1/10 A kérdező kommentje:

Van egy olyan 101 Nagykutyás rész is amelyben megemlítik a dadus fajtákat, de nem tudom, melyik az a rész =(.

Ha vki ezt el tudná linkelni azt nagyon megköszönném =)

2012. ápr. 10. 21:00
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
moszkvai őrkutya gyengéd, Aki tényleg vigyáz rá, az a dobi,pitbull (ezeket használták is gyerekvigyázásra)
2012. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A moszkvai őrkutya aranyos, de vhogy nekem nem az igazi :)


Én egy olyan kutyafajtát keresek, amelyet egyedül hagyhatok a picivel. Nem muszáj mackósnak lennie (újfundlandi), sőt örülnék ha egy csöppet nőiesebb kutyus lenne. =)

2012. ápr. 10. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Amstaff!

http://www.youtube.com/watch?v=0TeZPbCNRRA&feature=related

itt még találtok hasonlo vidoekat,de saját tapasztalatbol is tudok beszélni!

2012. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

SOHA SEMMILYEN KUTYÁVAL NE HAGYJ EGYEDÜL GYEREKET!!!!!



Ez alapszabály. Akkor se hagyd őket egyedül, ha a kutyában ezer százalékig megbízol!

2012. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam teljesen egyedül hagyni =)

Nem vagyok annyira felelőtlen.

2012. ápr. 10. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe azért, hogy a fajta az egyik fele a jó kutyának, de a nevelés a másik. A legjámborabb berni pásztor sem lesz automatikusan tökéletes kutya.
2012. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy jó ösztönerős dobermann szuka. A legjobb, nekem mellette nőttek fel a gyerekek, a mai napig ha idegen kisgyerek jön hozzánk már rohan is, és ott posztol mellette:)
2012. ápr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha "nőiesebb" családi kutyust szeretnél, akkor én egy leonbergi szukát ajánlanék.
2012. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A skót juhászkutyánál gyerekszeretőbb kutyával ezidáig még nem találkoztam...Ő ráadásul alapból szelíd,türelmes,nyugodt fajta.Persze,az alap,,pörgés"nála is megvan,mozgásigénye is van rendesen,de az alaptermészete egy végtelenül nyugodt,jóindulatú,kedves jószág,aki ha tehetné,éjjel-nappal a kicsik nyomában járna és bújna.(Eddig csak fajtaismertetőkben olvastam a legendás gyerekszeretetükről;pár hónapja van csak collie-nk,most kezdem valóban elhinni,tényleg,,gyerekmániás":))
2012. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!