Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyám...

Hogy tanítsam meg a kutyám hogy ne egyen mindent meg?

Figyelt kérdés

Amikor fent vagyunk a lakásban gyönyörüen szót fogad, és csak akkor eszik ha megengedem (saját táljából is, meg akkor is ha leesik valami a földre)

viszont ha lemegyünk már csak azt veszem észre hogy eszik valamit, még akkor is ha porázon van... (lelasit, én azt hiszem pisil, közben elindul és csak annyit hallok hogy csámcsog) már két napja volt egy csont a fűben, hozzá se nyult porázon, elengedtem egy darabig nem foglalkozott vele, aztán odament és felkapta (aztán végülis kivettem a szájából)

az az érdekes hogy ha nincs pórázon és talál valamit, akkkor hozzám fut vele, de pár méterrel meg áll és akkor kezdi kell rágcsálni


hogy tanítsam meg neki? dobáljak el random kajákat és tiltsam neki hogy megegye majd jutalmazzam meg?


azért lenne jó ha megtanulná, mert a szomszédunk ma megfenyegette az egyik gazdit hogy megmérgezi az összes kutyát a környéken...


2012. ápr. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Tiltsd meg neki. Így, ahogy mondom, ha látod, hogy felveszi, tiltás, nyakörvnél emelés amíg ki nem köpi, és lerakod. Ha megint felveszi, megint ugyanez. Rá fog jönni, hogy nem jó buli.
2012. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ezt szoktam csinálni.. ma amit csontot felvett és kivettem szájából mutattam neki és jött oda és elakarta venni és határozottan mondtam neki hogy nem! és ezt addig csináltam amig nem érdekelte a csont...
2012. ápr. 11. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni a szájából, ezt mondom. Azt kell elérni, hogy ő maga engedje el.
2012. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!