Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csajozáshoz milyen kutyát?

Csajozáshoz milyen kutyát?

Figyelt kérdés
Nem nagyon megy a spontán ismerkedés és azt hallottam ,hogy kutyasétáltatás közben könnyebben lehet barátnőt fogni.Erre a célra milyen fajta lenne megfelelő? Kis apró pamacskutya pl bischon vagy yorki vagy valami nagyobb de közkedvelt pl golden? Hajlok a kis pamacs felé mert azért odavannak a csajok ,látom gyakran odamennek ismeretlenül gügyögni nekik ,beszélnek a gazdájukkal stb.

2012. ápr. 11. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha csajozni akarsz kocsit vegyél, ne kutyát.
2012. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Én lány létemre a közepes és nagy testű kutyákért vagyok oda.:D

De egyébként szerintem ne csak azért akarj kutyát, hogy csajozz, mert avval foglalkozni is kell...

2012. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
az már van,de nem olyan drága hogy csajozni lehessen vele.
2012. ápr. 11. 19:07
 4/21 A kérdező kommentje:
Rotim volt régebben tudom mi a kutyatartás,de ilyen célra teljesen alkalmatlan volt, menekültek tőle.
2012. ápr. 11. 19:08
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez már kb. a 3 ilyen kérdés a héten! Baromi szánalmas vagy, hallod e! Plüss kutyát vegyél, azt szeretik a lányok!
2012. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
A csajok nem a drága kutyákra mennek, ezért fölösleges, ha már megvan a kutya és akarsz ismerkedni járj el vele kiképzésre, kutyás helyekre, én is egy keverék kutyással jöttem össze :)
2012. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Bár nekem eleve nehezen megy a barátkozás más emberekkel én ezért vettem kutyát és elég sok embert ismertem meg így :)


hát fiúkat nem láttok soha kutyát sétáltatni :)


kistestűből a havanese-t, bár ha tetszik akkor a yorki is lehet..


nagyból a goldent,vizslát,labradort szerintem jó


imádom ezeket a kutyákat :)


De jó lenne ha erre lennének olyan csávók akik ebet sétáltatnak,a fajta nekem mindegy lenne :)


20/L

2012. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

19:11 -es vagyok


mondjuk csak kutyával szerintem nem tudsz barátnőt fogni,azért neked is tenned kell vmit..

2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
A jól nevelt kutyára buknak a lányok, akkor azt hiszik, hogy a pasi is gentleman. De ezzel nehéz trükközni, ordít a kutyáról, hogy milyen a gazdája :)
2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Neveléssel nem lesz gond ,ha a rotit is megneveltem pedig kemény dió volt.Kiképzett pamacskutyám lesz :D Tudom ,hogy nem lehet csak kutyával ismerkedni de gondoltam kezdő lökésnek jó, odavonzza a lányokat.
2012. ápr. 11. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!