Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldognak mekkora...

Francia bulldognak mekkora hám kell?

Figyelt kérdés
Még csak 4 hónapos 2. oltása már meg van és vinném sétálni de hámot szeretnék neki. nézegettem neten és 40x40 es nem tudom, hogy jó lenne e neki. hosszú távon és jelenleg is

2012. ápr. 11. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát inkább akkor kellene hámot venni amikor már felnő és eléri a végleges méreteit.

De ha mindenképpen akarsz hámot akkor menj el egy olyan üzletbe ahova elviheted a kutyád és rá is próbálhatod.

2012. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi csak sajnos nincs semmi szállitó eszköz és amit menyasszonyommal néztünk az rendlehető :S
2012. ápr. 11. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szállító eszköz? Van a kutyának négy csodálatos LÁBA :D
2012. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az oké csak még kölyök és nem ismeri azt h maradj nyugton és sétálj mellettem :D és nem szeretném, h kilapitsa egy kocsi vagy valami nyakörvvel meg nem kinoznám szerencsétlent igy is nehezen kap levegőt fajtájából adodoan
2012. ápr. 11. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Értem, tehát véletlenül sem szeretnéd megtanítani semmire, nehogy véletlenül jól nevelt kutya legyen belőle... Még egy idegbeteg öntörvényű zsebkutya. Remek.
2012. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem arról van szó, hogy semmire nem akarom megtanitani. De nem fogom rögtön hám nélkül kivinni sétálni. Mivel nem olyna helyen lakom ahol évente megy 2 autó az úton.... és hiába h benn a lakásban mondom neki, hogy maradj marad is ott ahol van és csak akkor jön ha hivom. De ha már a kertbe lemegyek vele akkor semmit nem használ. De az meg nem állapot, h folyamat csak a kertbe vigyem le és teljesen máshogy reagál egy általa ismert környezetre mint egy tök ismeretlenre. De tudom te simán bele dobnád a mély vizbe HÁTHA nem fog hülyeséget csinálni...
2012. ápr. 12. 15:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg szerintem én jobban ismerem a kutyám mint TE és tudom jól, hogy izeg mozog és ha szolok neki igaz oda jön de még nem az a nyugodt komotos bull mint amilyen majd lesz nagyobb korában. De tudom te már elvárnád a kutyától, h kölyökként is legyen egy begyöpösödött öreg ember. És mellékesen a KÉRDÉS nem ez volt szóval nem tom miért is szólsz bele...
2012. ápr. 12. 15:45
 8/9 A kérdező kommentje:
és nem utolsó sorban a 3. oltása előtt nem mehet ki az utcára szóval látszik mennyire ismered a kutyákat...
2012. ápr. 12. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
fr. bulldognak az a legjobb hám, ami nincs a nyakán, csak a két lábán, tehát ami ha szemből nézed V alakú, és nem a két kis kör. nekünk felnőtt a kutyusunk, szuka és S-eset hord. Max M-eset tudsz neki venni ha kinövi:) egy hám amúgy sem fog sokáig tartani ha gyakran sétáltatod. És nyugodtan leteheted a földre egyébként, menni fog az.....máshogy nem tanulja meg. De te nem hámra, hanem kutyatáskára gondoltál, ami szerintem totál felesleges:) hosszabb távon a legnagyobba sem fog beleférni:P
2013. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!