Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának mennyibe kerülne...

Dániel123 kérdése:

Kiskutyának mennyibe kerülne a póráz a válaszokat megköszönném?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

kb 1000ft.már a minőségi porázok is.

De vaterán ha nézelődsz pár sáz forintért is találhatsz megfelelőt.milyet szeretnél?Flexi?Textil?Láncos?Milyen kutyus?Mennyi idős

2012. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiskutya most lett 1 éves hát nemtudom van az amejik gombos vagy mijen és kilehet ereszteni meg visszahúzni érted?az mennyibe kerül??
2012. ápr. 12. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
mi flexi pórázt vettünk az 2500.- és nagyon jól bírja mert régen már befürödtünk h vettünk egy 700 forintosat és tönkre is ment
2012. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!:DDD
2012. ápr. 12. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
ne flexit vegyél mert azzal a kutya vezet téged és nem te őt!! vegyél műbőrt,vagy bőrt,vagy erősebb szövetet lehet az is hosszú de könnyebben magad mellett/mögött tudod tartani séta közben a kutyát! vaterán tényleg olcsóbban hozzájutsz mint fressibe!
2012. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A flexi egy semmirevaló póráz. Bármikor csődöt mondhat. A műbőr, bőr vezetőszíjak tényleg időtállóbbak, megbízhatóbbak. Ne törődj a divattal, láttam én már ölebeken is vékony szíjpórázt.
2012. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kistestű kutyám van, 3x nagyobbat rántott a flexin és ki kellett kukázni, azóta egy bőr póráz van neki ami kb 2 méter ,mindig mellettem jön a kutyám ami a flexinél nehéz volt ezért is vettem normális pórázt ,hogy szépen jöjjön mellettem :)


a bőr póráz már 7 éve meg van és érte hó,víz, minden és még mindig jól bírja :) én csak a bőr pórázokat tudom ajánlani vagy a vastagabb és strapa bíróbb textil pórázokat..


flexi nem jó semmire,minek gyártanak ilyet..

2012. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:21-es vagyok


az elfelejtettem oda írni ,hogy a flexi 6 hónapig bírta csak..

2012. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!