Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Forrázott kukoricadarán...

Forrázott kukoricadarán meddig él meg egy kutya?

Figyelt kérdés
egyáltalán ha ilyennel van etetve,hogy képes 9 kölyökkel vemhesülni egy szuka??
2009. jún. 18. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, jócskán alultáplált lehet!

Ugye nem te tartod így azt a szerencsétlen párát?

2009. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha semmi mást nem kap, akkor kb 3-4 hét és kampec...ha kiskutyái vannak, akkor hamarabb
2009. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jha, és valszeg a 2.héttől nem fog tudni nagyon felállni, és tönkrevágósik akkorra az immunrendszere, szal betg is lesz nagy valószínűséggel
2009. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jaj dehogyis!

az enyémek minőségi tápot kapnak.

Csak ma hallottam h az egyik szaporítónál kukoricadarát esznek a kutyák, ráadásul a szuka amelyik ellett, rühes :|

ez engem sokkolt....csak kiváncsi vok h meddig birják igy?

az egyik kutyus,felnőtt már, onnét kerül hozzám...kiváncsi vagyok h milyen állapotban lehet.

annyi jóval elfogom halmozni :)

2009. jún. 18. 19:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire súlyos a dolog (ami nem biztos) akkor ne halmozd el mindennel , hanem fokozatosan szoktasd hozzá a többi kajához . Hozzánk is kerültek úgy állatok , hogy a "normális" kaját nem ismerték ! ( azt már csak félve teszem hozzá , hogy gyerekek is vannak így !)
2009. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ezeket nem lehet valahogy feljelenteni? szeretcsétlen kutyus :S
2009. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én a gazdáját tartanám forrázott kukoricadará. De jó forrón !!!
2009. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tennék feljelentést, tudtommal már itt is van állatvédelem, s aki ilyennel eteti a kutyát, az állatkínzásnak minősül!!!!

Egyébként a disznónak szoktak adni ilyet,de azt is csak kiegészítésnek! Csak kerülne a kezeim közé az a féreg!!!!!

2009. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szorult abba a nyomorult féregbe némi emberi érzelem, ne vadul, ne érzelmesen és dühkirohanásokkal, hanem fokozatosan, lassan próbáld meg elmagyarázni neki, hogy ez nem jó, ezzel árt a kutyáinak, és biztos a felesége se örült volna a száraz kenyérnek, amikor terhes volt a gyerekükkel.

Ennél még a Chappy is jobb basszus! :S

Remélem nem pénzért vetted tőle a kutyusodat, mert ezzel csak támogatod benne az életérzést, hogy ez hoz neki hasznot.

Nekem ez az egyik nagy bánatom, hogy ha végigmegyek egy aluljárón, ki tudnék fizetni pár kiskutyát, de ezzel csak támogatom és fejlesztem ezt a undorító kereskedési rendszert... hiába mentenék meg pár életet... annál több születik majd, ami talán még rosszabb helyre kerül...

El sem tudom képzelni, milyen minőségi éhsége lehet annak az ártatlan teremtésnek, hogy mennyire le lehet robbanva, és hogy milyen elhagyatottnak érezheti magát 9 babával!

Ha a kezeim közé kerülne, őt forráznám le, nem a kukoricadarát!

Rendőrségi feljelentés, hatósági állatorvos, jegyző! Lehet, hogy nem fog történni semmi, de ha elég sok eset gyűlik össze, egy idő után nem ülhetnek már tétlenül. Bombázni kell őket!

2009. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Háááááát, nem is tudom, mit mondjak erre. Tavaly én is egy hasonló helyről hoztam el az egyik kutyámat. Fél év körül volt, még a születési idejét sem tudták megmondani a "gazdái". Ott disznóólban éltek a kutyák, és kimért,/ 100 ft/kg /főtt tésztát kaptak. Az anyakutya már újabb kölyköket várt 3 hét múlva, de szinte nem is látszott rajta a vemhesség, az összes bordáját ki tudtam tapogatni, ahogy a simogatásért hozzám dörgölődzött. Az apa is rettentő sovány volt, és Ő is hasonlóan szeretetéhes. Én elhoztam a kutyusomat, és felvettem a fajtamentőkkel a kapcsolatot. Sajnos, csak egy kölyköt tudtak elhozni, a felnőtteket nem adták oda a gazdák.

Gondolom, ha még él szegény szuka, azóta már a 3. újabb almot szoptatja.

Az én kutyum is megsínylette a fél évet, és a silány tápot, és bármivel is etetem, soványnak tűnik szegénykém, bár, többet szalad egy nap, mint 10 másik. A szőre, bár fényes, nem az igazi.

Nagyon tönkretették a drágámat.

Viszont:Nincs Nála hálásabb, kutya a földön. Ezerszer is meghálálta már, hogy kimetettük a pokolból.

Valahányszor belenézek a szemébe, könnyezek. Azok a szemek beszélnek.

Szeresd nagyon a Te kis mentettedet, meglátod, soha nem bánod meg, hogy elhozod Őt.

Üdv.

2009. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!