Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert mondjak hogy a yorki...

Miert mondjak hogy a yorki ronda kutya es azert van mindenkinek mert kolyok koraban aranyos?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a velemenyetekre

A helyesirasert bocs


2012. ápr. 13. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A Yorkie nem ronda, csak nem kutyaszerű. Azért van "mindenkinek", mert kis helyet foglal, kicsit eszik és a gazdi műköröm-színéhez passzoló csatocskát lehet tenni a hajacskájába.
2012. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ezt a kijelentést még nem is hallottam.
2012. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kölyökkorában is ronda;)
2012. ápr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem ronda,csak sok embernek nem a műfaja. Egyik barátomnak yorki-ja van,és nagyon aranyosnak tartom. De nekem nem kellene,mert "nagykutyás" vagyok. :)
2012. ápr. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Csak azok mondják bármilyen kutyafajtára is hogy ronda, és azok szólnak le egyes kutyafajtákat akik szellemileg be vannak gyöpösödve. Kicsit sem értenek a témához, csak sértegetni akarnak ezzel másokat. Ám velem kifogtak mert tisztában vagyok eme emberek szellemi szintjével és nem is veszek róluk tudomást. Buta emberrel nem lehet észérvekkel vitatkozni...

Mellesleg megjegyzem, a sértegetők 99%-a nem látott még közelről yorkshire terriert, úgyhogy az ilyen emberek véleményére ne adj.


Másrészt pedig mindenki saját maga dönti el ( és a pénztárcája) milyen kutyát tart.

És mindenkinek a sajátja a legszebb és a legokosabb.

2012. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a yorkie szerintem se ronda.. aranyos... én inkább a csivavára, vagy ami még rosszabb azokra a förvedményekre amik csivava+kopasz kutya keverékek mondanám hogy ronda... (bár nálam már pont hogy a csivava nem kutya)
2012. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kutyaszerű?????? :S Akkor egy kínai kopasz kutyára mit írnál az a kutyus is lehet szép a saját fajtájában. Még,hogy a Yorki csúnya egy nagy sz....rt ezt azok a buta emberek írják akik irigyek,mert nem bírják elviselni,hogy másnak ilyen van és nekik meg nem lehet vagy egyáltalán az nem tetszik nekik,hogy nagyon divat kutya lett és mindenki róluk áradozik ezért ezek az emberek gonoszak és h.... Egy csúnya kutyát ugyan úgy lehet szeretni mint egy világ szépet, de a lényeg,hogy nem csúnya!!!!!!! Én amúgy pont az ellenkezője vagyok én is most fogok yorkit venni,mert bele szerettem a fajtába a barátaimnak is van,de nekik már nagy és ebből azt akarom kihozni,hogy nekem jobban tetszik nagynak mint kis kutyának.
2012. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kit izgat? Azért, mert van, akinek nem tetszik, és szerinte ronda, az engem teljesen hidegen hagy. Nekem meg nem tetszenek a német juhászok, pedig az emberek 99%-a imádja a fajtát.

Marha unalmas lenne a világ, ha mindenkinek ugyanaz a fajta tetszene.

2012. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egy kutya addig szép amig kutya-.... sajnálom azokat a jószágokat akikre divatból adnak ruhát meg cipő meg kifestik a körmükat majd belegyömöszölik egy táskába és decukicsiliviliazénkiskutyulimutyulibabucim..... bár itt se a kutya a hibás
2012. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszenek a yorkik juniusba fogok en is venni , es mondjuk en is nagykutyas vagyok megis tetszenek a kicsik
2012. ápr. 14. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!