Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek Rottweilere itt?

Van valakinek Rottweilere itt?

Figyelt kérdés
Ha van irjátok le a természetét.Ha tudtok képet is rakhatok róla köszi.:DDD

2012. ápr. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs
2012. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.:)
2012. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt és nagyon szelíd kutya volt.
2012. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van. A gazdájához rendkívül ragaszkodó, intelligens, jól tanítható eb, de idegen emberekkel, szuka kutyákkal szemben bizalmatlan volt fiatalabb korában. Ahogy idősödik, már közömbös. Nekem szukám van, de az ivartalanítás is segített a közömbösség elérésében. (Lakásban tartott kutya és az alkohol szagú, hajléktalan embereket régebben ki nem állhatta, őket kellett kerülni.) Járt kutyaiskolába, ott mindent nagyon hamar elsajátított, de a földről evésről nem tudtuk leszoktatni. Most már 10 éves, de fiatalabb korában tehetséges volt agilityben és az ebatlonban is. Nagyon jó az emlékezőképessége, egy-egy régen gyakorolt feladatot évek múlva is hiba nélkül megcsinál.
2012. ápr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is van 2,el nem cserélném őket.nagyon okossak,szerintem ha ilyen kutyát akarsz,mindenképp vidd el őt kutyasuliba.
2012. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és nagyon szelíd, barátságos volt. Nevelés kérdése egyébként, nem feltétlenül esznek embert.
2012. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!