Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt valakinek hasonló problém...

Volt valakinek hasonló problémá a kutyájával?

Figyelt kérdés
Üdv. Pár napja észrevettem a rotim oldalán egy duzzanatot, az állatorvos azt mondja az imizól szuritol mert nemrég kapott babézia ellen. De nem múlik a duzzanat, igaz nem is fáj neki. Az orvos azt mondja daganat nem lehet mert 10 hónapos a kutya.
2012. ápr. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem!
2012. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja, akkor az van. Ha nem bízol benne, nézesd meg egy másikkal.
2012. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Imyzol helyén nagyon sok orvosnál duzzanat keletkezik. Elég sokáig tart, mire felszívódik. Ne piszkáld és el fog tűnni idővel.
2012. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám oldalán is hatalmas pukli nőtt az imizoltól és hetekbe telt, mire teljesen elmúlt.
2012. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyan még imizol injekciót nem kaptunk (hál' istennek nem volt még beteg a kutyám kullancs miatt), de nekünk volt ilyen puklink 'sima' antibiotikum szuri után, és több hét volt, mire elmúlt. Ne aggódj, nem lesz gond.
2012. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ennek az oltásnak a helye sokáig megmarad! ami kutyánk egyébként kb 2-3 hete kapott veszettség ellen és még mindig érezni a helyét...
2012. ápr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap visszavittem dokihoz, megszúrta a duzzanatot és folyadék volt benne a szuri miatt ugyhogy megnyugottam. köszönöm a válaszokat
2012. ápr. 7. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!