Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez meg micsoda, létezik ilyen...

Ez meg micsoda, létezik ilyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 16. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ő lenne az, akit úgy felnyomnék valami állatvédő szervezetnél... Keverék kutyát úgy hirdet, mintha ez valami exkluzív fajta lenne. Ráadásul azzal kezdi, hogy lehet tovább szaporítani.
2012. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal alján jelentettem, mint csaló hirdető, tegyétek ti is ezt.
2012. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a keresőbe is beírtam és nem is létezik ilyen kutya!
2012. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtettem! Van pofája ennyi pénzt elkérni érte!! Ja bocsánat vagy kismotort vagy mi a csudát!
2012. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez vicc:D Valami hülye úgyis megveszi aztán vagánykodik vele az utcán hogy nekem csivonyézem van!

Nekem meg volt rottjuhászom, hülye voltam hogy nem törzskönyveztem:D

2012. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
már amúgy is szar napom van, gondoltam felhívom. Mindent összepofázott, amit csak tudott, hogy ilyen díjnyertes szülők, meg olyan szép kutya, meg hogy csivava apa, meg bolognese anya, bármikor elvihető. Amikor rákérdeztem a chipre, azt mondta, hogy majd én és akkor majd az én nevemre, mondtam, hogy csak chipes kutyát lehet továbbajándékozni/eladni(remélem, jól tudom), akkor mondta, hogy akkor ő is megcsinálja, de az plusz 6 ezer. Aztán rákérdeztem a törzskönyvre, azt mondta, MÉG nincs neki, de BÁRMIKOR ki lehet váltani neki, de az plusz 50 ezer! agyam eldobom.. természetesen jelentettem én is.
2012. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mindenit!!! Nem semmi milyen pofátlan emberek vannak!! Mennyit akar akkor lenyúlni szegény kutyáért ??? Ilyen embereket!!! Felháborító!!!!
2012. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ma reggel láttam én is ezt a hirdetést. Egy ugyan ilyen kis keveréket adtam örökbe néhány hónapja, már bánom, hogy ingyér, és nem 80 ezerért :))) Ilyen frappáns fajta neveket én is ki tudok találni, de azért azt megnézném hogy törzskönyvezteti. Hiába a díjnyertes szülők, ő egy keverék. Gondoltam ennyi pénzért az a minimum, hogy fullextrás, de ezek szerint lehet, hogy még oltása sincs. Hihetetlen emberek vannak, de még durvább, hogy higgyétek el talál olyan marhát, aki meg is veszi.
2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De azt meg kell hagyni, maga a kiskutya gyönyörű.....
2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnyácska, és ennek tetejében elhanyagolt is a szőre szerencsétlennek..
2012. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!